sobota, 20 października 2018

Remis w Ostrzeszowie

Na ostatni mecz tej rundy Calisia wybrała się do Ostrzeszowa.

W 6 kolejce Ligi Orlika Calisia 14 podejmowała Pogoń Nowe Skalmierzyce.

Kolejne zwyciestwo odniesli zawodnicy Calisi podejmując u siebie Jatote Jarocin po dość latwym i jednostronnym widowisku stwarzajac sobie sporo okazji do zdobycia bramki ostatecznie wygrywajac spokojnie 7-1.

W meczu na szczycie Okręgowej Ligi Trampkarza Młodszego Calisia 14 podejmowała Centrę Ostrów.

Od Poniedziałku 8 października zmianie ulega Harmonogram Trenigów Funkcjonalnych.

Kapitalne spotkanie w dzisiejsze przedpołudnie obejrzeli kibice zgromadzeni przy ul Łódzkiej, gdzie Trampkarze miejscowej Calisii 14 podejmowali Jarotę Jarocin.

Derbowe zwycięstwo!!!

W minioną sobotę odbył sie mecz w ramach 3 kolejki ligi Młodzika Starszego. Tym razem naszym przeciwnikiem był WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ, a więc Derby Kalisza.

Juz w najbliższą sobotę tj. 22 wrzesień dwie drużyny Calisii 14 wezmą udział w Turnieju "Ekstra Talent" organizowanym przez Ekstraklasę wspólnie z Ministerstwem Sportu.

W drugiej kolejce Ligi Trampkarza Młodszego Calisia rywalizowała z KUKS-em Zębców.

W meczu inaugurującym rozgrywki ligowe Trampkarza Młodszego Calisia 14 podejmowała Marcinki Kępno.

W meczu inaugurującym rozgrywki Ligi Orlika podopieczni trenera Durkiewicza podejmowali drużynę GOS Koźmin Wielkopolski.