Calisia 14

niedziela, 13 października 2019

Remis z Krotoszynem

W dzisiejszym spotkaniu wojewódzkiej ligi trampkarza starszego Calisia 14 Kalisz zremisowała z AT Krotoszyn 2:2

W dniu dzisiejszym w ramach 7 kolejki ligi wojewódzkiej nasi trampkarze rywalizowali z Victoria Września.

W 4 kolejce ligi wojewódzkiej Trampkarze Calisii 14 podejmowali Gornika Konin.

Na drugi mecz ligowy tego sezonu trampkarze Calisii 14 wybrali się do Krotoszyna.

W meczu inaugurującym rozgrywki Ligowe w Lidze Wojewódzkiej Trampkarza Starszego, Calisia 14 Kalisz podejmowała drużynę KKS 1925 Kalisz.

W dniu 21 sierpnia tj. środa o godz. 18.30 w Świetlicy Klubowej odbedą sie Badania Lekarskie.

Miło nam poinformować iż do grona sponsorów naszego klubu dołączyła firma Hydro-Gama pana Zenona Wawrzyniaka.Siedziba firmy mieści się w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wrocławskiej 93CFirma specjalizuje sie w dziedzinie Hydrauliki Siłowej,  istnieje od 2000 roku. Głównymi gałęziami działalności firmy jest produkcja Siłowników Hydraulicznych, Sprzedaż oraz Serwis Hydrauliki Siłowej. Spośród szerokiego wachlarza oferowanych produktów na wyróżnienie zasługują agregaty hydrauliczne, pompy hydrauliczne czy złącza hydrauliczne.Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej www.hydro-gama.pl oraz do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy.Panu Zenonowi Wawrzyniakowi dziękujemy za wsparcie.

W poniedziałek zaczyna się II turnus obozu dochodzeniowego.

Zapraszamy zawodników, którzy zgłosili się na I turnus obozu dochodzeniowego na 8.00 w poniedziałek do budynku klubu.

Młodzi zawodnicy Calisi 14 Kalisz rocznik 2007 spotkali się dziś z prezydentem Krystianem Kinastowskim w kaliskim ratuszu, który to im osobiście pogratulował sukcesów sportowych. Drużyna otrzymała pamiątkową tabliczkę oraz upominki a od rodziców włodarz otrzymał koszulkę Calisii z nr 1 oraz swoim nazwiskiem. W tym sezonie drużynie Calisi 14 Kalisz rocznik 2007 udało się zdobyć Mistrzostwo Wielkopolski zarówno na hali jak i boisku trawiastym. Na arenie krajowej grając o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka dotarli do ćwierćfinału, czyli do najlepszej ósemki w polsce. Chłopcy mogą być dumni, ale wiedzą, że sukcesy okupione są ciężkimi treningami i poświęceniem, a przed nimi sporo pracy. Zespół Calisi ma do rozegrania jeszcze jeden wyczerpujący turniej 2-dniowy silnie obsadzony Veolia EURO CUP , także wakacje już są ale odpoczynku jeszcze nie ma:) Gratulacje i powodzenia.

Po raz kolejny z bardzo dobrej strony zaprezentowali sie zawodnicy Calisii 14 rocznik 2008 i młodsi.

Znakomity występ Calisii w finale okręgu.

W pierwszym meczu barażowym finału okręgu drużyna Calisi 14 Kalisz grając na wyjeździe z Marcinkami Kępno zaprezentowała sie znakomicie wygrywając zasłużenie 6-0. Początek meczu nie zapowiadał tak jednostronnego widowiska obie drużyny starały się szanować piłkę utrzymując się przy niej, jednak z minuty na minute przewagę zaczęli przejmować zawodnicy Calisi i kontrolować wydarzenia na boisku niestety brakowało wykończenia pod bramka przeciwnika w pierwszej połowie. Druga połowa to juz koncert gry w wykonaniu kaliszan w której wbili przeciwnikowi 5 bramek nie pozwalając rywalowi na nic w tym spotkaniu a sami sie napędzając atakowali raz za razem szturmując bramke gospodarzy grając przy tym widowiskowo. Gratulacje dla całej drużyny. Za tydzień rewanż w Kaliszu mając zaliczke 6 bramek faworytem są kaliszanie ale wszystko zweryfikuje boisko. Marcinki Kępno - Calisi

Z okazji Dnia Matki wszystkim Mamom życzymy Dużo, Dużo ZdrowiaSpełnienia Wszystkich Marzeńoraz Samych Sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

W dzisiejszym meczu Ligi Orlika Calisia 14 podejmowała AP Reissa Jarocin .

W osotatniej kolejce Ligi Trampkarza Calisia 14 podejmowała Victorię Ostrzeszów.