Calisia 14

Calisia 14 Kalisz - Górnik Konin 3-1

niedziela, 20 października 2019

W lidze wojewódzkiej młodzika drużyna Calisii wygrywa na własnym boisku z Górnikiem Konin 3-1. Pierwsza połowa była chaotyczna obie ekipy nie mogły stworzyć sobie okazji bramkowych, nieco lepiej wyglądali na boisku goście ale to gospodarze wyszli na prowadzenie, jednak zawodnicy z Konina wyrównali i do przerwy był remis 1-1. Dopiero w drugiej połowie kaliszanie zagrali lepiej z większym zaangażowaniem nie pozwalając na zbyt wiele przeciwnikowi stwarzając sobie okazje bramkowe dzięki czemu strzelili dwie bramki w drugiej połowie wygrywając ostatecznie całe spotkanie 3-1. Był to mecz pełen walki gratulacje dla całej drużyny.

Szulc Szóstak Józefiak

Skład: Doliński Bielak Borowski Chwiłkowski Filipiak Fogt Hyla Józefiak Juszczak Mocny Świerk Szulc Szóstak

Liczba odwiedzin strony: 2910951