Calisia 14

Calisia 14 Kalisz - KKS Kalisz 4-2

niedziela, 26 maja 2019

Na zakończenie sezonu w ostatniej kolejce ligowej zawodicy Calisi 14 Kalisz wygrali  z KKS Kalisz 4-2. Szybko strzelanie goli w tym meczu rozpoczęli zawodnicy Calisi, już w pierwszej akcji zdobyli bramkę i z minuty na minute rozkręcali się grając lepiej od przeciwnika w pierwszej połowie spotkania strzelając kolejne bramki kontrolując wydarzenia na boisku. W drugiej połowie druzyna Calisi już odpuściła delikatnie chcąc utrzymać wynik nie atakowała juz z takim entuzjazmem jak w pierwszej połowie rozluźniając się co wykorzystali przeciwnicy strzelając dwie bramki i po dobrej pierwszej połowie Calisi i drugiej obu drużyn mecz zakończył się wynikiem 4-2. Gratulacje dla całej drużyny, cieszy prezentowany poziom gry przez cały sezon z małymi wyjątkami, nie przegrywając żadnego spotkania w sezonie odnosząc 14 zwycięstw z bilansem bramkowym 75 strzelonym i 10 straconych. Dodatkowo w tym sezonie udało się obronić tytuł mistrza wielkopolski będąc najlepszą drużyną w swoim roczniku w Wielkopolsce dzięki czemu mogliśmy po raz drugi reprezentować Kalisz na nieoficjalnych mistrzostwach Polski w Warszawie gdzie spotkało sie 16 czołowych druzyn z całej Polski dodatkowo też chłopcy byli powoływani do kadr OZPN czy WZPN a także zapraszani przez najlepsze akademie piłkarskie w Polsce jak KGHM Zagłebie Lubin czy Lech Poznań zdobywając kolejne doświadczenie. Gratulacje i powodzenia w dalszych sukcesach drużynowych i indywidualnych. Zawsze ciężka praca owocuje. Podziękowania także dla rodziców, klubu, trenerów.

Filipiak, Musiał, Zientek x2

skład: GAWŁOWSKI DOLIŃSKI HYLA JÓZEFIAK CHWIŁKOWSKI RANIS WOJCIECHOWSKI MUSIAŁ BIELAK FILIPIAK ZIENTEK

Liczba odwiedzin strony: 2631561