Calisia 14

Cenne zwycięstwo z Jarotą

czwartek, 9 maja 2019

W drugim meczu rundy rewanżowej Ligi Trampkarza Młodszego Calisia 14 rywalizowała na wyjeździe z Jarotą Jarocin.

Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze i już w 7 minucie wynik otworzył Nikodem Grabowski. Pomimo kolejnych stworzonych przez nas sytuacji bramkowych to gospodarze zdobyli bramkę i zrobiło sie 1:1. Po straconym golu obraz gry nie uległ zmianie, nadal atakowaliśmy i staraliśmy się wyjść na prowadzenie. Niestety od 21 minuty po czerwonej kartce dla jednego z naszych zawodników musieliśmy radzić sobie w dziesiątkę. Grając w osłabieniu musieliśmy zmienić naszą organizację gry. Początkowo mieliśmy lekkie problemy ale po 15 minutach już nie było widać, ze gramy jednego zawodnika mniej. W 35 minucie gola zdobył Alan Kurcbach a tuż przed przerwą prowadzenie podwyższył Szymon Sobański. Do przerwy prowadziliśmy 3:1

W drugiej połowie całkowicie zdominowaliśmy gospodarzy. Z minuty na minutę rosła nasza przewaga i zdobywaliśmy kolejne bramki. Od 63 minuty siły zostały wyrównane, jeden z zawodników gospodarzy dostał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji graliśmy 10v10.
Ostatecznie Calisia 14 Kalisz pokonała Jarotę Jarocin  8:1
Gole w drugiej połowie zdobywali: Bartek Bińczyk, Janek Kubiak, Michał Zdunek, Kuba Jakóbek, Szymon Sobański.

Było to bardzo trudne spotkanie. Przez ponad 40 minut graliśmy w osłabieniu i to nas kosztowało wiele. Ale nie poddaliśmy się i walczyliśmy.
Wielkie brawa dla całej drużyny która dzisiaj potwierdziła iż chcieć to móc.

Naszą drużynę reprezentowali: Wiktor Pietrzak, Dawid Szmaj, Michał Zdunek, Franek Leśniewski, Oliwier Starczak, Alan Kurcbach, Bartek Bińczyk, Igor Tabaka, Nikodem Grabowski, Miłosz Grzesiak, Janek Kubiak, Adrian Bończyk, Mateusz Bawoł, Szymon Sobański, Kuba Jakóbek