Calisia 14

FA Leszno - Calisia 14 Kalisz 0-11

sobota, 26 października 2019

Drużyna Calisii wygrywa na wyjeździe z FA Leszno wysoko 11-0 nie dając żadnych szans przeciwnikowi w tym spotkaniu. Od początku to kaliszanie lepiej się prezentowali na boisku narzucając swój styl i kontrolując spotkanie choć pierwsza połowa mimo sporej przewagi Calisii nie zapowiadała tak wysokiej wygranej, prowadząc do przerwy 3-0. Druga połowa to już koncert gry zawodników z Kalisza grając z polotem i luzem każda akcja była zagrożeniem dla gospodarzy. Cała drużyna gości zagrała świetne spotkanie będąc skuteczna w ataku i obronie nie dając żadnych szans przeciwnikowi zasłużenie wygrywając ostatecznie całe spotkanie 11-0. Gratulacje dla całej drużyny.

Józefiak x3, Szóstak x2, Mocny x2, Fogt x2, Juszczak, Lewandowski

Skład: Doliński Borowski Chwiłkowski Filipiak Grzelakowski Fogt Józefiak Juszczak Lewandowski Mocny Świerk Szulc Szóstak

Liczba odwiedzin strony: 2910979