Calisia 14

Harmonogram Młodzieżowych Mistrzostw Polski futsalu U-14

środa, 20 stycznia 2016

Komisja Futsalu przy Polskim Związku Piłki Nożnej ustaliła harmonogram spotkań turnieju finałowego w Bielsku- Białej. Piłkarze z Wału Jagiellońskiego zagrają w pierwszym meczu turnieju z gospodarzem turnieju Rekordem Bielsko- Biała.

 

 

Harmonogram gier w turnieju finałowym MMP U-14.

Harmonogram Gier MMP U-14

 

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Grupa D

A1 Rekord Bielsko-B.

B1 GKS Wikielec

C1 Góral Tryńcza

D1 Gwiazda Ruda Śl.

A2 Unia Tarnów

B2 Solne Miasto Wieliczka

C2 SCHLF Chrzanów

D2 Junior Hurtap Łęczyca

A3 Calisia 14  Kalisz

B3 Kamionka Mikołów

C3 TAF Toruń

D3 Drukarz AZS UW Warszawa

 

Dzień pierwszy.

Godzina 08-00 Odprawa techniczna.

Faza grupowa

1. Godzina 08-30 Rekord Bielsko-B. - Calisia 14  Kalisz

2. Godzina 09-15 Solne Miasto Wieliczka - Kamionka Mikołów

3. Godzina 10-00 SCHLF Chrzanów - TAF Toruń

4. Godzina 10-45 Junior Hurtap Łęczyca - Drukarz AZS UW Warszawa

5. Godzina 11-30 Unia Tarnów – Calisia 14 Kalisz

Godzina 12:15 Oficjalne rozpoczęcie MMP U-14

6. Godzina 12-45 GKS Wikielec - Kamionka Mikołów

7. Godzina 13-30 Góral Tryńcza - TAF Toruń

8. Godzina 14-15 Gwiazda Ruda Śl.- Drukarz AZS UW Warszawa

9. Godzina 15-00 Rekord Bielsko-B. - Unia Tarnów

10. Godzina 15-45 GKS Wikielec - Solne Miasto Wieliczka

11. Godzina 16-30 Góral Tryńcza - SCHLF Chrzanów

12. Godzina 17-15 Gwiazda Ruda Śl.- Junior Hurtap Łęczyca

 

Faza pucharowa

 

13. Godzina 18-00 3A-3B

14. Godzina 18-50 3C-3D

15. Godzina 19-40 mecz o 11 miejsce przegrani meczy 13-14

16. Godzina 20-30 mecz o 9 miejsce wygrani meczy 13-14

 

Dzień drugi.

17. Godzina 08-30 1A-2B

18. Godzina 09-20 2A-1B

19. Godzina 10-10 1C-2D

20. Godzina 11-00 2C-1D

21. Godzina 11-50 przegrani meczy 17-19

22. Godzina 12-40 przegrani meczy 18-20

23. Godzina 13-30 wygrani meczy 17-19 ½ finału

24. Godzina 14-20 wygrani meczy 18-20 ½ finału

25. Godzina 15-10 przegrani meczy 21-22 mecz o 7 miejsce

26. Godzina 16-00 wygrani meczy 21-22 mecz o 5 miejsce

27. Godzina 16-50 przegrani meczy 23-24 mecz o 3 miejsce

28. Godzina 17-40 wygrani meczy 23-24 mecz o 1 miejsce.

Godzina 18-30 wręczenie nagród i zakończenie turnieju.

Liczba odwiedzin strony: 2678445

Wspierają nas

Partner technologiczny

IQHOUSE Dariusz Pietrala