Calisia 14

Mistrzostwo okręgu dla Calisi

sobota, 8 czerwca 2019

W finale okręgu rywalizowaly ze soba zwycięzcy lig mlodzika D2 Calisia 14 Kalisz i D1 Marcinki Kępno. W pierwszym spotkaniu padł wynik 6-0 dla Calisii a dziś w rewanżu kaliszanie ponownie wygrali na wlasnym boisku 3-0. Pierwsza połowa była spokojna zawodnicy calisi mając zaliczke z pierwszego spotkania nie atakowali zacięcie, nie było zbyt wiele okazji bramkowych, dopiero w drugiej połowie calisia przejęła inicjatywę rozkrecajac się z każdą kolejną akcją grajac na luzie stwarzali sobie sporo okazji i spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0 dla Calisii. Gratulacje dla calej drużyny a już za tydzień kolejny etap finał wojewódzki zapowiada się ciekawie.

Calisia 14 Kalisz - Marcinki Kępno 3-0