Calisia 14

MMP: Miłosz Matuszewski w piątce Mistrzostw !!!

poniedziałek, 1 lutego 2016

Dzięki znakomitemu występowi w turnieju finałowym w Bielsku-Białej, kaliski zawodnik został wybrany  do ,,piątki'' Mistrzostw Polski oraz został wicekrólem strzelców Mistrzostw Polski w futsalu U-14.  Wywiad z zawodnikiem poniżej.

Wywiad z Miłoszem Matuszewskim- wicekrólem strzelców Mistrzostw Polski w futsalu U-14

Redakcja: Jak oceniasz mistrzostwa Polski w Bielsku- Białej ?

M.M: Mistrzostwa Polski były wymagającą imprezą z wieloma nowymi wyzwaniami, ale na pewno były ciekawym przeżyciem. Oceniam imprezę jako udaną.

Redakcja: Mogliście zagrać o wyższe miejsce?

Oczywiście, że tak. Wydaje mi się, iż trafiliśmy na trudnych rywali w grupie. Zdobywaliśmy bramki jako pierwsi, ale zawodziła psychika. Nie potrafiliśmy utrzymać korzystnego wyniku do końca. To było powodem tego, że graliśmy z drużynami o miejsca 9-12 pomimo tego, iż w fazie pucharowej o miejsca 1-8 były drużyny, które moglibyśmy pokonać.

Redakcja: Zostałeś jednym z najlepszych strzelców Mistrzostw Polski. Jak oceniasz swoją grę?

Miałem wysoką formę to muszę przyznać, ale bez reszty drużyny moja gra nie przynosiłaby żadnych wyników. Przy odrobinie szczęścia mogłem zdobyc jeszcze więcej bramek. Jestem zadowolony z mojej gry ale powtórzę jeszcze raz - bez partnerów nie zdobyłbym żadnej z dziewięciu bramek

Redakcja: Czy teraz bardzioej będziesz chciał grać futsal czy wybierzesz piłkę trawiastą?

M.M: Mimo wszystko czuję, że do boisk trawiastych jestem bardziej przywiązany i raczej będę stawiał na tę dziedzinę. Futsal nie sprawia mi tyle radości co możliwość gry na trawie. Ale w okresie zimowym chcę grać w futsal.

Liczba odwiedzin strony: 2678548