Calisia 14

Remis z Victorią

sobota, 21 września 2019

W dniu dzisiejszym w ramach 7 kolejki ligi wojewódzkiej nasi trampkarze rywalizowali z Victoria Września.

Od początku spotkania nasi zawodnicy bardzo dobrze weszli w to spotkanie i z minuty na minutę osiągali coraz większa przewagę.

Wynik otworzył Szymon Sobański w 12 minucie. Kilkanaście mniut później na 2:0 podwyższył Jakub Jener.

Do końca pierweszej połowy nasza drużyna miała jeszcze kilka wyśmienitych sytuacji, niestety nie udało się ich zamienić na gole. Pierwsza połowa zakomńczyła sie prowadzeniem Calisii 2:0

Drugą połowę rozpoczęliśmy fatalnie. Gospodarze wykorzystali brak koncentraci naszej drużyny i zdobyli kontaktową bramkę. Od tej pory mecz się wyrównał. Gospodarze dążyli do zdobycia wyrównującej bramki a my chcieliśmy podwyższyć prowadzenie. Niestety na 10 minut przed końcem spotkania tracimy drugiego gola. W samej końcówce spotkania mieliśmy jeszcze sytuację aby przechylić szale zwycięstwa na swoja korzyść, niestety nie udało się.

Mamy ogromny niedosyt, tak można podsumować to spotkanie. Zagraliśmy bardzo dobrą 1 połowę i powinniśmy ten mecz zamknąć już po 40 minutach. Niestety tak się nie stało. Druga połowa była zdecydowanie słabsza w naszym wykonaniu, brak koncentracji na samym początku, sporo niedokładności oraz brak skuteczności, to wszystko spowodowało, że zamiast z 3 punktami wracamy tylko z 1.

Skład: Leśniewski, Bończyk, Zdunek, Szmaj, Starczak, Bińczyk, Kurcbach, Sztukowski, Sobański, Jener, Bruś, Kurzepa, Werczyński

Liczba odwiedzin strony: 2911007