Calisia 14

Znakomity występ Calisii w finale okręgu.

niedziela, 2 czerwca 2019

W pierwszym meczu barażowym finału okręgu drużyna Calisi 14 Kalisz grając na wyjeździe z Marcinkami Kępno zaprezentowała sie znakomicie wygrywając zasłużenie 6-0. Początek meczu nie zapowiadał tak jednostronnego widowiska obie drużyny starały się szanować piłkę utrzymując się przy niej, jednak z minuty na minute przewagę zaczęli przejmować zawodnicy Calisi i kontrolować wydarzenia na boisku niestety brakowało wykończenia pod bramka przeciwnika w pierwszej połowie. Druga połowa to juz koncert gry w wykonaniu kaliszan w której wbili przeciwnikowi 5 bramek nie pozwalając rywalowi na nic w tym spotkaniu a sami sie napędzając atakowali raz za razem szturmując bramke gospodarzy grając przy tym widowiskowo. Gratulacje dla całej drużyny. Za tydzień rewanż w Kaliszu mając zaliczke 6 bramek faworytem są kaliszanie ale wszystko zweryfikuje boisko.

Marcinki Kępno - Calisia 14 Kalisz 0-6