Calisia 14

Zwycięstwo na zakończenie sezonu

piątek, 24 maja 2019

W osotatniej kolejce Ligi Trampkarza Calisia 14 podejmowała Victorię Ostrzeszów.

Mecz nie należał do najładniejszych. Przez większą część spotkania gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Był to typowy mecz walki.

Mecz lepiej rozpoczęła Calisia i juz w 4 minucie objęła prowadzenie, gola zdobył Janek Kubiak. W miarę upływu czasu mecz się wyrównał ale do przerwy wynik nie uległ już zmianie.
Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy Calisia podwyższyła prowadzenie, autorem gola Janek Kubiak. Gdy wydawało się że sytuacja jest opanowana, po jednej z akcji gości sędzia podyktował rzut karny i goście zdobyli kontaktową bramkę. Końcówka spotkania była dość nerwowa, goście za wszelką cenę chcieli dprowadzić do remisu jednak im się to nie udało. Ostatecznie Calisia 14 pokonała Victorię Ostrzeszów 2:1

Mecz nie należał do najpiekniejszych, stać nas na pewno na dużo lepszą grę. Popełniliśmy wczoraj za dużo błędów i kolejny raz niewykorzystaliśmy sytuacji do podwyższenia wyniku, co spowodowało nerwową końcówkę. Cieszy kolejne zwycięstwo. Pracujemy dalej.

Liczba odwiedzin strony: 2631530