Calisia 14

Zwycięstwo ze Stalą Pleszew

piątek, 26 kwietnia 2019

W 3 kolejce rundy rewanżowej ligi orlika Calisia 14 podejmowała Stal Pleszew.

Mecz rozpoczęliśmy bardzo odważnie i po kilku zamarnowanych sytuacjach objęliśmy prowadzenie. Z minuty na miutę rosła przewaga Calisii i gdy wydawało się że kolejne bramki są kwestią czasu goście doprowadzili do remisu. Calisia dalej atakowała i jeszcze przed przerwą ponownie wyszła na prowadzenie. Goście nie odpuszczali i ponownie zdołali wyrównać. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2

Druga połowa należała do Calisii która udokumentowała swoją przewagę i zdobyła kolejne 4 bramki.
Ostatecznie Calisia 14 Kalisz pokonała Stal Pleszew 6:2
Gole dla naszej drużyny zdobywali: Kacper Cichorek x 3, Wiktor Zientek x 1 , Ksawery Dwornikowski x 1, Filip Ślósarczyk x 1

Garulacje !!!

Skład: Doliński, Grygielski, Martyna, Pietrzak, Pawlak, Fogt, Ślósarczyk, Ćwikliński, Ostrowski, Zientek, Pietrzak, Dwornikowski

Liczba odwiedzin strony: 2678479