Calisia 14

KP CALISIA 14 KALISZ Messi rocznik 2007

Informacje Aktualności Rozgrywki Kadra
KP CALISIA 14 KALISZ  Messi rocznik 2007

Informacje

                       KP Calisia 14 Kalisz Messi - rocznik 2007


TRENINGI

 

TRENING PIŁKARSKI:

WTOREK - 18.30 - 20.00 Boisko trawiaste ul. Podmiejska/Graniczna

CZWARTEK - 18.30 - 20.00 - Boisko trawiaste ul. Podmiejska/GranicznaTRENING BRAMKARSKI:

WTOREK 16.00 - 17.00 - Boisko trawiaste ul. Łódzka 29

 

TRENING FUNKCJONALNY:

 PONIEDZIAŁEK  17.30 -  Boisko trawiaste ul. Łódzka 29
 CZWARTEK   17.30   - Boisko trawiaste ul. Łódzka 29

 


 

Liga

Terminarz / Wyniki / Tabela

 


 

 

 

Na każdy mecz ligi młodzika powołani są zawsze wszyscy zawodnicy z drużyny, natomiast na mecze ligi orlika kadra będzie podawana na stronie i na treningach. Wszelkie ewentualne zmiany godzin lub dni rozgrywania meczy będą podawane na bieżąco. W razie nieobecności powołąnego zawodnika na meczu proszę o informacje do trenera co najmniej jeden dzień przed planowanym meczem.

 

 

 

TRENER

Mateusz Tyma  tel. 501-675-499

 

 

Trener

Mateusz Tyma

Aktualności

niedziela, 17 marca 2019

SBG JAROCIN CUP

Trzydniowy turniej w Jarocinie drużyna Calisi 14 Kalisz kończy na drugim miejscu, gdzie w finale po bezbramkowym remisie uległa drużynie  FC Wrocław Academy w karnych 2-1. Turniej rozpoczął sie w  piątek gdzie zawodnicy Calisi rozegrali dwa spotkania grupowe najpierw ulegli 0-1 Antonio Jarocin a następnie wygrali z Komornikami 4-1. W sobotę rozegrali kolejne trzy spotkania grupowe remisując z AP Reissa I 0-0 i wygrywajac kolejne dwa spotkania z PSS Junior Koziegłowy 7-0 oraz FC Wrocław II 2-0 awansując z trzeciego miejsca w grupie do ćwierćfinału gdzie przeciwnikiem była drużyna AP Reissa II i zwycięsko z tego pojedynku wyszła drużyna z Kalisza wygrywając 4-2. W półfinale rywalem Calisi była dobrze im znana drużyna Antonio Jarocin z którą przegrali spotkanie grupowe jednak w półfinale zawodnicy Calisi nie dali zbytnio szans przeciwnikowi wygrywając po dobrym spotkaniu 2-0 i w finale zagrali z FC Wroclaw Academy niestety w meczu nie padły bramki i potrzebne były rzuty karne do wyłonienia zwycięzcy i lepiej je wykonali zawodnicy z Wrocławia wygrywając 2-1 zostając zwycięzcą turnieju. Wyniki grupowe:

czytaj więcej...

piątek, 8 marca 2019

Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet Wszystkiego co Najlepsze, Spełnienia Wszystkich Marzeń, Dużo Szczęścia i Uśmiechu, oraz Samych Sukcesów w życiu Prywatnym i Zawodowym.

czytaj więcej...

poniedziałek, 18 lutego 2019

Przekaż 1 % podatku

Zarząd KP Calisia 14 Kalisz pragnie poinformować wszystkich sympatyków piłki nożnej oraz przyjaciół naszego Klubu o możliwości bezpośredniego wsparcia jego funkcjonowania poprzez przekazanie 1% podatku na wyodrębnione konto w Fundacji Sportowcy Dzieciom. Środki wykorzystane zostaną na realizację głównego celu Naszego Klubu jakim jest szkolenie dzieci i młodzieży.

czytaj więcej...

Kadra drużyny

Liczba odwiedzin strony: 2512266

Wspierają nas

Partner technologiczny

IQHOUSE Dariusz Pietrala