PONIEDZIAŁEK - 16.30 - 18.00 - boisko trawiaste ul. Graniczna

CZWARTEK - 17.00 - 18.30 orlik podmiejska

PIĄTEK - 18.30 - 20.00 - boisko trawiaste ul. Graniczna

Turnieje:

30.11. zostaliśmy zaproszeni na turniej halowy organizowany przez KKS, a 7.12. kolejny turniej halowy gdzie sami będziemy organizatorem

Calisia 14 Kalisz - Antonio Jarocin 2-2

Drużyna Calisii remisuje z Antonio Jarocin 2-2. Początek spotkania należał do Calisii która zaskoczyła gości szybko strzelonymi bramkami wychodząc 2-0 na prowadzenie i stwarzając sobie kolejne okazje do podwyższenia wyniku jednak brakowało skuteczności i Antonio z czasem zaczęli grać lepiej stwarzając sobie swoje okazje i zdołali wyrównać na 2-2. Mecz był zacięty pełen emocji i walki obie ekipy zostawiły sporo zdrowia na boisku i remis był sprawiedliwy a mecz godny dwóch najlepszych drużyn w tabeli ligi wojewódzkiej młodzika. Gratulacje dla całej drużyny Calisia 14 Kalis