Mateusz Tyma

Aktualności

niedziela, 22 września 2019

Antonio Jarocin - Calisia 14 Kalisz 6-1

W meczu ligi wojewódzkiej młodzika drużyna Calisi 14 Kalisz przegrała na wyjeździe z Antonio Jarocin 6-1. Wynik spotkania nieodzwierciedla przebiegu meczu, spotkanie szczególnie w pierwszej połowie było wyrównane i to kaliszanie jako pierwsi mogli wyjść na prowadzenie, grali lepiej od gospodarzy jednak brakowało skuteczności pod bramką rywali, a gospodarze wykorzystali swoje okazje i do przerwy prowadzili 2-0. W drugiej połowie Antonio znów było konkretniejsze w swoich poczynaniach a Calisi dalej brakowało skuteczności i ostatecznie gospodarze wygrali spotkanie 6-1. Gratulacje za walkę dla całej drużyny. A