Calisia 14

niedziela, 20 października 2019

Calisia 14 Kalisz - Górnik Konin 3-1

W lidze wojewódzkiej młodzika drużyna Calisii wygrywa na własnym boisku z Górnikiem Konin 3-1. Pierwsza połowa była chaotyczna obie ekipy nie mogły stworzyć sobie okazji bramkowych, nieco lepiej wyglądali na boisku goście ale to gospodarze wyszli na prowadzenie, jednak zawodnicy z Konina wyrównali i do przerwy był remis 1-1. Dopiero w drugiej połowie kaliszanie zagrali lepiej z większym zaangażowaniem nie pozwalając na zbyt wiele przeciwnikowi stwarzając sobie okazje bramkowe dzięki czemu strzelili dwie bramki w drugiej połowie wygrywając ostatecznie całe spotkanie 3-1. Był to mecz pełen walki gratulacje dla całej drużyny. Calisia 14 Kal

W dniu dzisiejszym w ramach 7 kolejki ligi wojewódzkiej nasi trampkarze rywalizowali z Victoria Września.

W 4 kolejce ligi wojewódzkiej Trampkarze Calisii 14 podejmowali Gornika Konin.

Na drugi mecz ligowy tego sezonu trampkarze Calisii 14 wybrali się do Krotoszyna.

W meczu inaugurującym rozgrywki Ligowe w Lidze Wojewódzkiej Trampkarza Starszego, Calisia 14 Kalisz podejmowała drużynę KKS 1925 Kalisz.

W dniu 21 sierpnia tj. środa o godz. 18.30 w Świetlicy Klubowej odbedą sie Badania Lekarskie.