Calisia 14

1% podatku

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA MŁODZIEŻ CALISII 14



ZARZĄD KP CALISIA 14 KALISZ  pragnie poinformować wszystkich sympatyków piłki nożnej oraz przyjaciół naszego Klubu o możliwości bezpośredniego wsparcia jego funkcjonowania poprzez przekazanie 1% podatku na wyodrębnione konto w Fundacji Sportowcy Dzieciom.
Środki wykorzystane zostaną na realizację głównego celu Naszego Klubu jakim jest szkolenie dzieci i młodzieży.

Pamiętajcie, że do 30 kwietnia 2018 roku mamy mnóstwo czasu na to, aby rozliczyć się z fiskusem i przekazać 1% podatku na działalność Naszego Klubu. Dlatego też zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków oraz ludzi dobrej woli, aby zamiast fiskusowi, przekazali ten jeden procent na rzecz KP Calisia 14 Kalisz.

Dlaczego nie można przekazywać 1% bezpośrednio do klubu, lecz za pośrednictwem Fundacji Sportowcy Dzieciom? Ponieważ KP Calisia 14 Kalisz nie posiada statusu pożytku publicznego, stąd zaproponowane rozwiązanie współpracy z Fundacją.

Zainteresowane osoby powinny w rozliczeniu rocznym PIT wpisać nr KRS: 0000457030 z dopiskiem na cel szczegółowy – KP Calisia 14 (357). Jesteśmy pewni, że wielu osobom leży na sercu dobro Naszego Klubu i że zechcą wskazać nas jako beneficjentów 1 procenta.

Przekazując 1% swojego podatku na rzecz KP Calisia 14 Kalisz możecie w dużym stopniu przyczynić się do rozwoju klubu i jego wychowanków! To bardzo łatwa i nie wymagająca nakładu finansowego możliwość bezpośredniego wsparcia! To tak niewiele, by tak bardzo pomóc!

Kto może przekazać 1% podatku?

- pracownicy – PIT 37
- przedsiębiorcy – PIT 36
- przedsiębiorcy tzw. "liniowcy" – PIT 36L
- ryczałtowcy – PIT 28
- gracze giełdowi – PIT 38
- osoby, które sprzedały nieruchomość – PIT 39

 

 

Z góry dziękujemy

Zarząd KP Calisia 14 Kalisz

Liczba odwiedzin strony: 3156480

Wspierają nas

Partner technologiczny

IQHOUSE Dariusz Pietrala