Calisia 14
t*/?>

1% podatku

Budujemy Klub z marzeń naszych dzieci, pomóżcie nam. 

ZARZĄD KP CALISIA 14 KALISZ  kolejny rok zwraca się z ogromną prośbą do członków i sympatyków Klubu o  bezpośrednie wsparcia jego funkcjonowania poprzez przekazanie 1% podatku na wyodrębnione konto w Fundacji Sportowcy Dzieciom. Wasza pomoc i ofiarność jest niezbędna do funkcjonowania Klubu na takim poziomie jaki wszyscy oczekujemy. Przed nami jeszcze długa droga w odbudowie chwały Klubu Calisia ale z Waszą pomocą będzie ona znacznie prostsza. Nazwa Calisia zobowiązuje a założenie koszulki Klubu ma być dla naszych Zawodników powodem do dumy. 

Zainteresowane osoby powinny w rozliczeniu rocznym PIT wpisać nr KRS: 0000457030 z dopiskiem na cel szczegółowy – KP Calisia 14 (357). 

 

Pamiętajmy, że obecnie nasze zeznania podatkowe rozlicza za nas Urząd Skarbowy a przygotowuje je Krajowa Administracja Skarbowa. Posiadając dostęp do internetu swój PIT będziemy mogli sprawdzić on-line przy użyciu Profilu Zaufanego. Wtedy można nanieść ewentualne korekty i zaakceptować. Jest to o tyle ważne, że KAS przygotowuje zeznania podatkowe bazując na danych, które podatnik dostarczył w poprzednim roku. Jeżli więc w zeszłym roku beneficjentem Waszego 1% była inna organizacja pożytku publicznego to konieczne jest dokonanie stosownej korekty na rzecz naszego Klubu. Jeśli napotkacie jakiekolwiek problemy natury technicznej ze zmianą swojego PIT-u w tym zakresie prosimy o kontakt telefoniczny z Klubem. Pomożemy :)

Ponieważ Klub Calisia 14 nie posiada samodzielnego statusu organizacji pożytku publicznego stąd nasza współpraca z Fundacją Sportowcy Dzieciom.  

 Przekazując 1% swojego podatku na rzecz KP Calisia 14 Kalisz możecie w dużym stopniu przyczynić się do rozwoju klubu i jego wychowanków! Nie ma nic cenniejszego niż radość naszych dzieci. To bardzo łatwa i nie wymagająca nakładu finansowego możliwość bezpośredniego wsparcia! To tak niewiele, by tak bardzo pomóc!

Nasze Dzieci, Nasze Marzenia, Nasz Klub!

 

Z góry dziękujemy

Zarząd KP Calisia 14 Kalisz

Liczba odwiedzin strony: 3738321

Wspierają nas