Calisia 14

wtorek, 30 marca 2021

Każdy ruch jest wskazany!

Pamietajmy, że w czasie lockdownu nie należy zapominać o treningu!

Kolejny raz Nasza drużyna wystąpiła w roli gości i kolejny raz spotkanie zakończyło się korzystnym rezultatem dla Naszej ekipy.Przeciwnikiem zawodników rocznika 2008 był tym razem Piast Blizanów.

Ciężko napisać relację z tego pojedynku. Z jednej strony, oczywiście cieszymy się ze zwycięstwa, z wyniku ponieważ ideą rywalizacji jest okazanie się lepszym od przeciwnika z którym się mierzymy. Jednak chłopaki dobrze wiecie, że zawsze będę od was wymagał 100%.

Jakub Fogt przechodzi do Zagłębia Lubin !!!

W niedzielne południe zawitaliśmy do Wielunia na zaproszenie WKS-u.

Dnia 12.03 odbył się mecz kontrolny przeciwko drużynie Szczyt Szczytniki.Nasza drużyna kolejny raz wystąpiła w roli gości.

Turniej SBG Cup przeszedł do historii.

Kolejny mecz Sparingowy za nami. Tym Razem do Kalisza zawitała drużyna z Kępna.

Już w najbliższy weekend Juniorzy Calisii 14 wezmą udział w Turnieju SBG CUP w Jarocinie.

Dziś mogliśmy gościć naszych kolegów z Ostrzeszowa.

Kolejny mecz kontrolny i kolejne kroki stawiane do przodu.