poniedziałek, 13 września 2021

Astra Krotoszyn - KP Calisia 14 Kalisz

Rywalem Naszej drużyny w ostatniej kolejce był zespół Astra Krotoszyn.

Naszym wczorajszym przeciwnikiem był zespół Olimpii Koło.

W trzeciej kolejce drużyna Calisia podejmowała na wyjeździe APR Kępno. Niestety zawodnicy Calisii źle weszli w mecz i szybko stracili bramkę dzięki czemu gospodarze byli bardziej aktywni w spotkaniu. Po własnych błędach wpadły kolejne bramki dla gospodarzy. Calisia próbowała odrabiać straty ale brakowało wykończenia i ostatecznie przegrali 8-2. Gratulacje za walkę.

Spotkanie można by podsumować jednym zdaniem- Gra o niebo lepsza niż wynik.

Rywalem Naszej drużyny w pierwszej kolejce ligowych zmagań  był zespół KKS Kalisz.

Dziś zagralismy mecz z zeszłorocznym zwyciezcą naszej grupy w lidze Wojewódzkiej.

Pierwszy raz w tym sezonie byliśmy gospodarzem meczu w Lidze Wojewódzkiej, ostatni raz u siebie zagraliśmy pod koniec Maja a naszym przeciwnikiem było..Antonio Jarocin.

Na inaugurację Ligi Wojewódzkiej udaliśmy się do Ostrzeszowa, do beniaminka Ligi Wojewódzkiej Akademii Piłkarskiej.

Końcówe 5 minut, to za mało, żeby pozostawić po sobie dobre wrażenie. Mecz, który po prostu dla naszej DRUŻYNY się odbył.

Rywalem Naszej drużyny w dzisiejszym spotkaniu był zespół Szczyt Szczytniki.

Dzisiejszym rywalem Naszej drużyny był zespół AT Krotoszyn.

Z piekła do nieba - taka drogę zaserwowali nam dzisaj nasi zawodnicy.

Rywalem Naszej drużyny w tej kolejce był zespoł Astra Krotoszyn.

KP Calisia 14 Kalisz - Polonia Środa Wlkp.

Słodko-gorzki smak porażki. Nie udało nam się powstrzymać Lidera rozgrywek i odłożyć celebrowania Gości do conajmniej przyszłej kolejki. N

Turniej Żaków w Nowych Skalmierzycach.

W dniu dzisiejszym 22.05.2021. rozgrywany był turniej rocznika 2012 mimo deszczowej pogody na boisku pojawiły się wszystkie zapowiedziane zespoły. Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach po pięć zespołów systemem " każdy z każdym " z rundą rewanżową. Kolejny turniej 13.06.2021. w Kaliszu.

Dzisiejszym rywalem Naszej drużyny był zespół lidera,GKS Grębanin.

Wczoraj przy Wale Matejki mogliśmy obserwować jak w derbach Kalisza radzą sobie zawodnicy rocznika 2007.

Dzisiejszym przeciwnikiem Naszego teamu,tym razem na wyjeździe był zespół Gorzyczanka Gorzyce Wielkie. Drużynie gospodarzy dziękujemy serdecznie za przygotowanie murawy,zdecydowanie TOP!

W dzisiejszym meczu ligowym Juniorzy Młodsi rywalizowali z Jarotą Jarocin.