Calisia 14

niedziela, 2 sierpnia 2020

Inspektor Danych Osobowych

Szanowni,  miło nam jest poinformować, iż Zarządzeniem z dnia 31.07.2020 roku powołaliśmy z dniem 01.08.2020 roku  Andrzeja Krupińskiego jako Inspektora Danych Osobowych.

Szanowni Rodzice Zawodników KP Calisia14, uprzejmie prosimy o wyrażenie opinii o chęci uczestnictwa syna/córki w dodatkowych treningach poprawiających indywidualną technikę zawodnika prowadzonych przez Akademię Techniki Skill Box, pod okiem doświadczonego trenera Bartosza Sieronia, współpracującego z Football Lab.

Terminarze Lig Wojewódzkich Już Są !!

Planowane ograniczenia przy otwarciu obiektów sportowych stanowią duże wyzwanie dla sporej grupy trenerów. Niezbędną pomoc dla nich przygotowuje Wydział Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego.

Z przykrością informujemy, że zgodnie z zaleceniem Światowej Organizacji Zdrowia WHO, które ma na celu zminimalizowanie rozprzestrzeniania się KORONAWIRUSA COVID-19 zawieszamy wszystkie trenigi od dnia 11 marca do odwołania.

Z okazji Dnia Kobiet Wszystkiego co Najlepsze, Spełnienia Wszystkich Marzeń, Dużo Szczęścia i Uśmiechu, oraz Samych Sukcesów w życiu Prywatnym i Zawodowym.

W dzisiejszej przedpołudnie Trampkarze Calisii 14 rozegrali kolejny mecz kontrolny a ich przeciwnikiem była drużyna Błękitni Mąkolno.

W ramach przygotowań do rundy wiosennej trampkarze Calisii 14 wybrali się na mecz kontrolny do Ostrowa.

Po przerwie świąteczno - noworocznej wracamy do zajęć.

Szczęśliwego i Pełnego Wspaniałych Chwil Nowego 2020 Roku.

Zdrowych, Spokojnych, Ciepłych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzeina.

W Mikołajkowym Turnieju Calisia Cup 2019  rywalizowali zawodnicy rocznika 2007. W turnieju udział wzięło 8 drużyn. Turniej rozgrywany był systemem ligowym a każdy mecz trwał 12 minut.