Calisia 14

AP Ostrzeszów - KP CALISIA 14 Kalisz

czwartek, 19 sierpnia 2021

Na inaugurację Ligi Wojewódzkiej udaliśmy się do Ostrzeszowa, do beniaminka Ligi Wojewódzkiej Akademii Piłkarskiej.

Spotkanie, z jednej strony było pod kontrolą naszego zespołu ale rywale, którzy w swoich szeregach mają większość zawodników z rocznika 2008 grali dzielnie i w pierwszej połowie nie mogliśmy pokonać bramkarza gospodarzy. Próbowaliśmy grać cierpliwie budować akcję jednak dużo błędów indywidualnych w postaci przyjęcia czy podania piłki powodowało, że w ostatniej fazie akcji traciliśmy piłkę w dość prosty sposób.

Pierwszy fragment drugiej połowy to bardziej odważna gra zespołu gospodarzy jednak bo 10 minutach w końcu udało nam się wyjść na prowadzenie po bramce Bartka Chwiłkowskiego. Drugą dołożył Paweł Mocny  po strzale z rzutu wolnego. a na 3:0 podwyższył Marcel Rogala po bardzo dobrej akcji naszego ZESPOŁU.

Przeciwnicy odpowiedzieli jedną bramką bo dobrze rozegranym rzucie rożnym, do bramki piłkę skierował... ;)

Forma naszej DRUŻYNY jeszcze wakacyjna, ale mam nadzieję , że z meczu na mecz będzie to wyglądać jeszcze lepiej,

Gratuluję zwycięstwa, dziękuję za pracę i wysiłek włożony we wczorajsze spotkanie.

Kolejny przystanek już w najbliższą sobotę.

AP Ostrzeszów - KP CALISIA 14 Kalisz 1:3 (0:0)