Calisia 14

APR Jarocin - KP Calisia 14 Kalisz

niedziela, 5 września 2021

 

4 kolejka , mecz w Jarocinie z Akademia Piłkraską Reissa - mecz, gdzie chieliśmy zgarnąć pełną pulę  zarazem prezentując jak najwyższy poziom gry.

Pierwsza połowa spotkania to próba utrzymywania się przy piłce naszego zespołu oraz szukanie możliwości wykreowania sytuacji podbramkowiej próbując gry kombinacyjnej.

Przeciwnik mimo początkowej checi  wysokiego pressingu szybko tę próbę odpuszcza i próbuje szukać naszego błędu w rozegraniu piłki cofając się niżej.

Mimo kilku prób z naszej strony i uderzenia  w poprzeczkę Mikołaja Juszczaka na przerwę mimo bezbramkowego remisu schodzimy z pozytywnym nastwieniem na drugą część meczu,

Pierwsze fragmenty drugiej połowy to energiczna gra naszego ZESPOŁU i próby tworzenia sytuacji podbramkowych, gdzie obijamy słupek bramki gospodarzy po strzale Mikołaja Szulca. Przeciwnicy po jednym z przechwytow doprowadzili do kolajnego SFG w tym meczu a już wcześniejsze SFG potwierdziły, że są to elementy cwiczone podczas trenignów co było jednym z groźnieszych elementow gry.  Brak odpowiedzialności w kryciu naszgo zespołu sprawia,że przeciwnicy wychodzą na prowadzenie.

Coraz bardziej odważna gra, ryzyko i wysokie ustawienie powoduje możliwość wykreowania sytuacji przez przeciwnika albo najprostszym sposobem albo czekając na błąd rywala. Tak też się stało w 60 min meczu. po złym rozegraniu naszego ZESPOŁU przeciwnicy przejeli piłkę i z imną krwią podwyższyli wynik na 2:0 w dzisiejszym spotkaniu.

Po pierwsze chłopaki chciałbym podziękować za pracę wykonaną w tym meczu. Dziś mimo duzych apetytów na zwyciestwo musimy przełknąć gorycz porażki.

Osobiśccie uważam, że próbowaiście w tym meczu grać zgodnie z planem i swoimi mozliwościami, niestety taka jest piłka nozna..mocno nieprzewidywalna. Wierzę, że wrócimy na zwycięską ścieżkę. Pamietajmy, żę nie tylko "suchy" wynik jest najważniejszy, ale również próba gry w piłkę, próba wziecia odpowiedzialnosci za siebie, kolegę obok, za cały ZESPÓŁ.

Dziękuję chłopaki a dzisiaj. Bez względu na wynik - Jesteśmy w tym razem!

APR Jarocin - KP Calisia 14 Kalisz 2:0 (0:0)

Doliński, Gawłowski, Bielak, Tadeuszak,Borowski, Moś, Filipiak, Szulc, Juszczak, Chwiłkowski, Mocny, Świerk, Włodarczyk, Rogala, Szóstak, Lesień, Grzelakowski, Józefiak

Liczba odwiedzin strony: 3519150

Wspierają nas