Calisia 14

Astra Krotoszyn - KP Calisia 14 Kalisz

poniedziałek, 13 września 2021

Rywalem Naszej drużyny w ostatniej kolejce był zespół Astra Krotoszyn.

Mecz rozpoczął się od zdecydowanej przewagi Naszej drużyny, bardzo cieszy fakt że każde spotkanie zaczynamy od narzucania stylu w jakim chcemy grać.

Konsekwencją odpowiedniego "wejścia" w mecz jest bramka już w 3min. spotkania po zespołowej akcji.Niestety od 10min spotkania gramy w 10 po czerwonej kartce dla Naszego bramkarza(Kondziu pamiętaj, że podjęcie jakiejś decyzji jest lepsze niż bierne przyglądanie się sytuacji).Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2-2,ale nie oddaje ona przebiegu spotkania-straciliśmy dwie bramki po dwóch szkolnych błędach(pamietajmy,że skoncentrowanym trzeba być do ostatniego gwizdka Panowie).

Druga połowa to pokaz CHARAKTERU Naszej drużyny.Konsekwentnie realizowaliśmy założenia meczowe i mimo gry w osłabieniu byliśmy zwyczajnie piłkarsko drużyną lepszą.

Bardzo podobać mogła się intensywność spotkania i to,że Nasz team nareszcie pokazał ze potrafi grać w piłkę i to mimo niekorzystnych warunków.

Wiemy nad czym musimy pracować,sukcesywnie eliminujemy Nasze mankamenty,a drużynowo oraz indywidualnie widać postęp podczas każdego kolejnego tygodnia.

Brawo za odpowiednią reakcje na boisku jak i poza nim i za WIELKĄ pracę całego zespołu(90min na wysokiej intensywności!)

Pracujemy dalej i krok po kroczku dążymy do rozwoju-byle RAZEM i w jednym kierunku!

Astra Krotoszyn - KP Calisia 14 Kalisz 2-4(2-2)