Calisia 14

Calisia 14 - Centra Ostrów

niedziela, 23 maja 2021

Od początku spotkania Calisia rozpoczęła bardzo odważnie, stworzyła kilka sytuacji bramkowych, niestety żadnej nie wykorzystała. W odpowiedzi goście w swojej pierwszej sytuacji zdobywają pierwszą bramkę. Calisia dalej atakowała a Goście zdobyli kolejną bramkę. Z każdą minutą rosła przewaga Calisii, niestety wynik nadal był korzystny dla Gości. Na przerwę schodziliśmy przy wyniku 0:2

Druga połowa to konsekwentne dążenie do zmiany wyniku. W 60 minucie zdobywamy kontaktową bramkę i dalej atakujemy, stwarzamy kolejne sytuacje. Gdy wydawało się, że kolejna bramka dla naszej drużyny to tylko kwestia czasu, niewymuszona strata w środkowej części boiska i w konsekwencji tracimy 3 bramkę. Nie poddajemy się, atakujemy dalej i w końcu zdobywamy 2 bramkę. Niestety na strzelenie 3 wyrównującej zabrakło nam już czasu. W końcowym rozrachunku przegrywamy 2:3

Liczba odwiedzin strony: 3449037