Calisia 14

Calisia 14 Kalisz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 9-13

piątek, 30 kwietnia 2021

Drużyna Calisi 14 Kalisz grająca w lidze orlika podejmowała na własnym boisku drużynę Pogoni Nowe Skalmierzyce. Początek spotkania należał do gości, gospodarze grali bardzo nerwowo co skutkowało wieloma błędami i szybko straconymi dwoma bramkami, jednak zawodnicy Calisi potrafili odpowiedzieć wychodząc na prowadzenie 3-2. Długo się nie cieszyli tym prowadzeniem i po kolejnych własnych błędach na przerwę schodzili przegrywając 8-4. Druga połowa była już zdecydowanie lepsza w wykonaniu gospodarzy szczególnie początek kiedy to szybko zaczęli odrabiać straty. Spotkanie się wyrównało i druga połowa zakończyła się remisem 5-5, dając ostateczny wynik 13-9 dla drużyny Pogoni Nowe  Skalmierzyce. Gratulacje dla całej drużyny za walkę.

skład: GRZEŚ, BOROWIAK, ANTCZAK, JÓZEFIAK, SPALONY, PIĘKNY, DOMINIAK, PIETRZYŃSKI, KAŹMIERCZAK, MOCNY, BANASIAK, KUŚWIK

Liczba odwiedzin strony: 3362309