Calisia 14

Calisia 14 Kalisz-Piast Blizanów

niedziela, 21 marca 2021

Kolejny raz Nasza drużyna wystąpiła w roli gości i kolejny raz spotkanie zakończyło się korzystnym rezultatem dla Naszej ekipy.Przeciwnikiem zawodników rocznika 2008 był tym razem Piast Blizanów.

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych i kiepskiego stanu murawy od początku spotkania staraliśmy się narzucić rywalowi swój styl gry.Można było zauważyć płynne budowanie akcji od strefy niskiej i kolejny raz,co ogromnie cieszy chęci do gry całego zespołu.
Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla Naszej drużyny i pełną kontrolą meczu.

Mając w pamięci poprzednie spotkania tym razem na drugą połowę wyszliśmy bardzo skoncentrowani i głodni gry.Drużyna stworzyła parę bardzo dogodnych sytuacji,których niestety nie udało się wykorzystać.Szkoda również dwóch spudłowanych rzutów karnych,ale jestem przekonany że w rozgrywkach ligowych gracze wykorzystają takie okazje z zimną krwią ;)

Dziękuję za zaangażowanie i PRACUJEMY DALEJ!

Liczba odwiedzin strony: 3331311