Calisia 14

Calisia 14 Kalisz-Szczyt Szczytniki 16:5

sobota, 13 marca 2021

Dnia 12.03 odbył się mecz kontrolny przeciwko drużynie Szczyt Szczytniki.Nasza drużyna kolejny raz wystąpiła w roli gości.

Pierwsza połowa to absolutna dominacja Naszego zespołu.Każdy z drużyny rocznika 2008 był odpowiednio zaangażowany,można było zauważyć płynne przejścia ze strefy niskiej do wysokiej oraz współpracę między wszystkimi formacjami,efektem czego było prowadzenie 8-0 do przerwy.

Niestety po przerwie kolejny raz można było dostrzec brak koncentracji i wkradające się rozluźnienie.Drużyna zapomniała,ze spotkanie wygrywa monolit,a nie jednostki.Brak odpowiedniej reakcji na wydarzenia boiskowe oraz nieodpowiednia komunikacja poskutkowały stratą 4 bramek w krótkim odstępie czasu.
Drużyna jednak "obudziła się" w odpowiednim momencie i wrzuciła drugi bieg,w konsekwencji strzelając 16 bramek w przeciągu całego spotkania.