Calisia 14

Drugie zwycięstwo Juniorów Młodszych

niedziela, 13 września 2020

W 3 kolejce Ligi Wojewódzkiej Juniorzy Młodsi Calisii 14 rywalizowali z drużyną Ostrovii Ostrów Wielkopolski.

Początek spotkania należał do Calisii, która grała odważnie do przodu, brakowało jednak skutecznej finalizacji. Gdy wydawało się, że gol dla Calisii to kwestia czasu, po błędzie indywidualnym w obronie, gola zdobyła Ostrovia. Calisia nie załamała się utratą bramki i dalej grała odważnie. Kilka minut później po faulu na Kacprze Sztukowskim sędzia podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Jan Kubiak. Calisia dalej grała odważnie i jeszcze przed przerwą wyszła na prowadzenie, gola zdobył Wiktor Dembny.

W drugiej połowie sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Początek drugiej połowy to dobra gra Calisii i w efekcie zdobyte kolejne 2 bramki (gole zdobyli Mateusz Bawoł i Kacper Sztukowski). Gdy wydawało się, że mecz jest pod kontrolą, Ostrovia zdobyła 2 bramki i zrobiło się nerwowo. Końcówka należała jednak do Calisii 14, która zdobyła kolejne 2 bramki (autorami bramek: Kacper Sztukowski i Bartosz Bińczyk) i odniosła  swoje 2 zwycięstwo.

 Ostatecznie Calisia 14 pokonała Ostrovię Ostrów Wielkopolski 6:3

Niestety zwycięstwo zostało okupione kontuzją naszego napastnika (złamany palec u nogi). Janek wracaj szybko do zdrowia !!!

Liczba odwiedzin strony: 3288106

Wspierają nas

Partner technologiczny

IQHOUSE Dariusz Pietrala