Calisia 14

Festiwal Strzelecki Juniorów Młodszych

sobota, 24 października 2020

W ostatniej kolejce rundy jesiennej,  Juniorzy Młodsi Calisii 14 na własnym boisku podejmowali drużynę Victorii Ostrzeszów.

Od początku spotkania Calisia grała wysokim pressingiem i z każdą minutą zyskiwała większą przewagę.  Pierwsza połowa zakończyła się wysokim prowadzeniem Calisii 5:0

W drugiej połowie obraz gry był bardzo podobny,  Calisia atakowała a goście ograniczyli się do przeszkadzania.  Calisia dołożyła kolejne 6 goli i w ostatecznym rozrachunku pokonała Victorię Ostrzeszów 11:0

Gole dla naszej drużyny zdobywali:  Nikodem Grabowski x 3, Janek Kubiak x 2,  Kacper Sztukowski x 2, Michał Zdunek x 1,  Bartek Bińczyk x 1, Kuba Biś x 1, Kuba Bruś  x 1

Rundę jesienną kończymy na 5 miejscu z dorobkiem 12 punktów.  Czekamy na powrót zawodników kontuzjowanych i przygotowujemy się do rundy wiosennej.

Liczba odwiedzin strony: 3288413