niedziela, 16 maja 2021

Dzisiejszym rywalem Naszej drużyny był zespół lidera,GKS Grębanin.

Przede wszystkim gratulacje dla świetnie zorganizowanej ekipy przeciwnej, momentami aż ręce same składały się do oklasków.

Pierwsza połowa to próba sił.

Nasza drużyna rozpoczęła spotkanie wysokim pressingiem i w konsekwentny sposób "zamykała" boczne strefy boiska.Niestety nerwowość w Naszych poczynaniach skutkowała często brakiem realizowania założonego planu.Drużyna jednak walczyła z podniesioną głową,dostała niestety dwa ciosy w samej końcówce pierwszej połowy i schodziliśmy do szatni przegrywając 0-2.

Druga połowa to wciąż dużo niedokładności w Naszych szeregach,a także próba gry zbyt prostymi środkami,co przeciwnik z zimną krwią wykorzystał. Końcowy wynik 0-5 w moim odczuciu nie odzwierciedla przebiegu spotkania.Wygrała drużyna pilkarsko lepsza, jednak mieliśmy swoje szanse, zwyczajnie w 5-6 sytuacjach zabrakło wyłącznie szczęścia...

Jestem dumny z postępu i pracy,jaką wykonują Nasi zawodnicy,a także tego jak drużyna reaguje nawet przegrywając kilkoma bramkami.

Ciężka praca i wspólne zaangażowanie CAŁEJ drużyny oraz rodziców z pewnością doprowadzi do rozwoju, a dzisiejsza porażka jest dobrym materiałem do wyciagnięcia wniosków i nauki na przyszłość.

Bez względu na wyniki ogromnie wierze w tych chłopaków i wiem, że stać Nas na dużo więcej