Calisia 14

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie-Calisia 14 Kalisz

niedziela, 9 maja 2021

Dzisiejszym przeciwnikiem Naszego teamu,tym razem na wyjeździe był zespół Gorzyczanka Gorzyce Wielkie. Drużynie gospodarzy dziękujemy serdecznie za przygotowanie murawy,zdecydowanie TOP!

Nasi zawodnicy już odpowiednio nastawieni wsiedli do klubowego autobusu,co widać było od samego początku spotkania.
Pierwsza połowa to konsekwentna gra i pokaz pracy jaką chłopcy wykonują na treningach.Kontrola,opanowanie,komunikacja i zaangażowanie od pierwszych minut zaowocowało wynikiem 2-0 do przerwy(liczę,że spokojnie,to co nie wpadło dzisiaj zostanie w siatce przy okazji następnego spotkania).

Po przerwie i małych korektach ustawienia dokładamy kolejne trzy bramki,co daje Nam końcowe zwycięstwo 5-0.

Przede wszystkim jestem DUMNY z całej drużyny i pracy jaką wykonuje zdecydowana większość zawodników.

Jesteśmy świadomi tego,co jeszcze należy wypracować i jaką drogą podążać do wspólnego celu.Dzisiaj drużyna pokazała charakter i uważam osobiście,że takie zaangażowanie to bez dwóch zdań Nasze największe zwycięstwo