Calisia 14

Zwycięstwo na zakończenie rundy jesiennej

niedziela, 10 November 2019

W meczu ostatniej kolejki rundy jesiennej trampkarze Calisii 14 wreszcie przerwali fatalną passę.  Po wielu meczach bez zwycięstwa dzisiaj nastąpiło przełamanie. Calisia 14 pokonała Victorię Września 2:1

Obie drużyny rozpoczęły to spotkanie bardzo ostrożnie, zarówno gospodarze jak i goście bardziej koncentrowali się na tym aby bramki nie stracić. W miarę upływu czasu inicjatywę przejęła Calisia i z każdą minutą grała coraz odważniej. Brakowało jednak dokładności, szczęście też nie było po naszej stronie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0

Druga połowa rozpoczęła się dla nas fatalnie. W całkiem nie groźnej sytuacji po niewymuszonym błędzie indywidualnym goście wyszli na prowadzenie. Calisia nie załamała się po straconej bramce, dalej grała odważnie, konsekwentnie dążąc do wyrównania. Już kilkanaście minut później po  bardzo ładnej akcji do remisu doprowadził Kacper Sztukowski.  Po wyrównującej bramce zawodnicy Calisii jeszcze odważniej ruszyli do przodu i to się opłaciło, po szybkim kontrataku zwycięską bramkę zdobył Jan Kubiak.

Końcówka spotkania była rwana, szarpana, Calisia broniła wyniku a goście za wszelką cenę chcieli wyrównać.

Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie, Calisia 14 pokonała Victorię Września 2:1

Liczba odwiedzin strony: 3112723