Calisia 14

KKS Kalisz - KP Calisia 14 Kalisz

niedziela, 16 maja 2021

Wczoraj przy Wale Matejki mogliśmy obserwować jak w derbach Kalisza radzą sobie zawodnicy rocznika 2007.

Mecz rozpoczeliśmy w kapitalnym stylu już w 1 minucie wychodząc na prowadzenie. Nastawienie, koncentracja i silna wola zwycięstwa to można było zauważyć już na odprawie przedmeczowej. Dziś dołożyliście wszystko to czego nam brakowało tydzień temu a efekt tego był widoczny dla każdego, który miał przyjemność obserwować wczorajszy mecz. Mecz, który zamkneliśmy już praktycznie po 25 minutach kiedy to zawodnik gospodarzy bo faulu w polu karnym otrzymuje czerwoną kartkę i zespół KKSu przez dalszą część spotkania musiał grać w 10 a nasz ZESPÓŁ otrzymał rzut karny zamieniony na bramkę. Jednak do tego momentu prowadzenie naszego zespołu było już trzybramkowe, czwartą bramkę zdobywamy po wczesniej wspomnianym rzucie karnym i w tej odslonie meczu dokładamy jeszcze dwa trafienia. Na przerwę schodzimy z rezultatem sześciobramkowym prowadzeniem.

Druga połowa do na pewno ambitna gra zespołu gospodarzy a my dokladamy kolejne dwie bramki.

Dziękuję chłopaki za mecz, można było od razu zauważyć wasze podejście do meczu, które skutkowało przede wszystkim duzym zaangażowaniem w akcjach meczowych. Cieszy coraz większa wasza świadomość oraz komunikacja i podejmowanie dobrych decyzji. Dziś przeciwnik został przez nas wypunktowany, a ja wierzę w to że jeśli do naszego grania w piłkę dołożymy na stałe to co wcześniej opisane to będziemy mogli się częściej cieszyć z takich meczów.

Brawo! Dobra robota, Dziękuję!

KKS Kalisz - KP Calisia 14 Kalisz 0:8 (0:6)

Lesień

Moś

Chwiłkowski

Szóstak ⚽

Włodarczyk

Gawłowski, Doliński, Zientek, Bielak, Borowski, Moś, Filipiak, Juszczak, Szulc, Chwiłkowski, Mocny,Świerk, Włodarczyk, Lesień, Józefiak, Grzelakowski, Szóstak

 

Liczba odwiedzin strony: 3519149

Wspierają nas