Calisia 14

KP Calisia 14 Kalisz - Antonio Jarocin

niedziela, 22 sierpnia 2021

Pierwszy raz w tym sezonie byliśmy gospodarzem meczu w Lidze Wojewódzkiej, ostatni raz u siebie zagraliśmy pod koniec Maja a naszym przeciwnikiem było..Antonio Jarocin.

W maju okazli sie lepsi koledzy z Jarocina, wczoraj natomiast po jednostronnym pojedynku i dobrej grze naszego  ZESPOŁU wyszliśmy z tego pojedynku zwycięsko.

Mecz toczył się w zasadzie w jednym kierunku, ale zespół Gości przez pierwszych kilkanascie minut grał dzielnie i choć próbowaliśmy raz za razem atakować bramkę rywala wynik pozostawał sprawą otwartą do momentu strzelenia przez nas pierwszej bramki.

Nie będziemy dorabiać zbędnej teorii do tego zwycięstwa bo wynik mówi sam za siebie.

Dziękuję za pracę i gratuluję chłopaki, strzelić 15 bramek w meczu jest na pewno sporym wyczynem - nie ważne z kim byś grał. Tak jak mówiłem PATRZYMY NA SIEBIE - i skupiamy się na tym na co mamy wpływ. Ja osobiście cieszę się , że okres wakacyjny dobiega konća i mam nadzieję, że nasza frekwencja treningowa wróci do normy i co raz więcej teorii będziemy przekuwać w praktykę - RAZEM możemy więcej!

 

 

KP Calisia 14 Kalisz - Antonio Jarocin 15:0 (6:0)

Chwiłkowski

Lesień

Świerk ⚽⚽⚽

Rogala

Moś

Mocny

Szóstak

KP Calisia 14 Kalisz:

Doliński, Gawłowski, Bielak,Borowski, Tadeuszak, Moś, Szulc, Juszczak, Chwiłkowski, Włodarczyk, Mocny, Świerk, Lesień, Józefiak, Grzelakowski, Szóstak, Rogala

Galeria

Liczba odwiedzin strony: 3519152

Wspierają nas