Calisia 14

KP Calisia 14 Kalisz - AP Reiss Brzeziny

sobota, 20 marca 2021

Ciężko napisać relację z tego pojedynku. Z jednej strony, oczywiście cieszymy się ze zwycięstwa, z wyniku ponieważ ideą rywalizacji jest okazanie się lepszym od przeciwnika z którym się mierzymy. Jednak chłopaki dobrze wiecie, że zawsze będę od was wymagał 100%.

100% podejścia, 100% chęci, 100% zaangażowania 100% wysiłku, 100% koncentracji. i dobrze wiecie, że tych 100% musicie wymagać zawsze od siebie nawzajem. Tworzymy Zespół i idziemy przez to wszystko razem.  Dlatego ważne dla mnie jest to, żebyśmy podchodzili do każdego meczu w ten sam sposób. Żebyśmy za każdym razem pozostawiali po sobie ślad a tym śladem niech będzie próba grania w piłkę..piłką ;-)

Z drugiej strony takie pojedynki też pokazują rezerwy jeszcze jakie w nas drzemią. Pamiętajcie, że na boisku mamy do zrealizowania poszczególne cele jako zespół, jako grupa oraz każdy z was jako indywidualność kierując się poszczególnymi zasadami oraz fundamentami - jeszcze raz was zachęcam do aktywnego zdobywania wiedzy, bo tylko świadoma praca ma sens!

Dziękuję za dzisiaj!

Przeciwnikom dziękujemy za przyjazd i za mecz! Głowy do góry!

KP Calisia 14 Kalisz - AP Reiss Brzeziny 18:2

Chwilkowski

Szostak

Mocny

Juszczak

Moś

Włodarczyk

Lesień

Bielak ⚽

Zientek

bramka samobójcza

Gawłowski, Doliński - Bielak, Włodarczyk, Chwiłkowski, Borowski, Moś, Filipiak, Juszczak, Szulc, Świerk, Mocny, Szóstak, Lesień, Grzelakowski, Zientek

 

Galeria

Liczba odwiedzin strony: 3331296

Wspierają nas