Calisia 14

KP Calisia 14 Kalisz - Astra Krotoszyn

niedziela, 23 maja 2021

Rywalem Naszej drużyny w tej kolejce był zespoł Astra Krotoszyn.

Początek spotkania to kilka szans z Naszej strony, niestety niewykorzystanych. Kolejny raz bojaźliwie wchodzimy w mecz w bocznych sektorach boiska i szukamy zbyt prostych rozwiązań, co w połączeniu z niedokładnością naraża Nas na straty.Pierwsza połowa to błąd indywidualny w Naszych szeregach i strzał życia zawodnika gości(klasa światowa),a w konsekwencji 0-2 do przerwy.

Po przerwie wychodzimy "naładowani", widać różnice w poczynaniach Naszego zespołu. Stwarzamy multum sytuacji, rozgrywamy konsekwentnie, co doprowadza do remisu. Tutaj ogromny pozytyw, drużyna zareagowała poprawnie i podjęła rękawice.

Niestety w końcówce błąd w kryciu po zagraniu z rzutu wolnego skutkuje stratą bramki i końcowym rezultatem 2-3.

Brawa za walkę dla CAŁEJ ekipy! Podjęliśmy walkę, mieliśmy swoje szanse, piłka nożna to gra błędów,a tych niestety mieliśmy dziś więcej niż przeciwnik.