Calisia 14

KP Calisia 14 Kalisz - AT Krotoszyn

niedziela, 30 maja 2021

Dzisiejszym rywalem Naszej drużyny był zespół AT Krotoszyn.

Pierwsze 15min to absolutna dominacja i kontrola przebiegu spotkania.Tworzyliśmy multum sytuacji, ale zabrakło skuteczności. Po obiciu poprzeczki 3(!) razy przeciwnik przeprowadził jedną składną akcję i zakończył ją bramką.
Nasza ekipa wciąż atakowała, brakowało dosłownie centymetrów, Nasze sytuacje starczyły by na 3 osobne spotkania, zabrakło skuteczności.

W końcówce pierwszej połowy tracimy bramkę po rykoszecie i kolejny raz po kontrataku i schodzimy do szatni z wynikiem 0-3.

Po przerwie znowu odpowiednia reakcja na wydarzenia boiskowe(dlaczego znowu po przerwie chłopaki? Budzimy się!) i dwie bramki lądują na Nasze konto.

Wciąż tworzyliśmy sytuacje, zabrakło zwyczajnie czasu, ale nie zabrakło charakteru,a to już zdecydowanie fundament na którym można budować solidną drużynę.

Sędziowanie dzisiejszego spotkania skomentuje w następujący sposób: Pozowolono na grę w kości,a nie w piłkę nożną i uciekanie się do najprostszych środków co nie powinno w piłce młodzieżowej mieć absolutnie miejsca.