Calisia 14

KP Calisia 14 Kalisz - GROM Golina

sobota, 4 września 2021

Spotkanie można by podsumować jednym zdaniem- Gra o niebo lepsza niż wynik.

Pierwsza połowa spotkania to absolutna dominacja Naszej drużyny i gra w stylu przyjemnym dla oka. Szkoda niewykorzystanych aż trzech stuprocentowych sytuacji,ale z pewnością widać progres w grze CAŁEGO teamu.

Nasza gra spotkała się z uznaniem nawet drużyny przeciwnej i widać było elementy,nad którymi sukcesywnie staramy się pracować na jednostkach treningowych.

Po przerwie niestety znów wchodzimy na boisko rozkojarzeni i zaczynamy grać w sposób do jakiego zmusza nas przeciwnik.

Końcowy rezultat to 0-2 dla drużyny przeciwnej lecz uczciwie trzeba  przyznać,że przegrała dzisiaj drużyna lepsza,próbująca grać w piłkę.

Niestety dwa kontrataki okazały się zabójcze,porażka boli,ale głęboko wierze w to,że wyciągniemy wnioski oraz pracując systematycznie i jeszcze ciężej niż dotychczas będziemy cieszyć się z korzystnych rezultatów już niedługo.