Calisia 14

KP Calisia 14 Kalisz - Olimpia Koło

niedziela, 12 września 2021

Naszym wczorajszym przeciwnikiem był zespół Olimpii Koło.

Pierwsza połowa 20 minut to cierpliwa gra  gra naszej DRUŻYNY w ataku pozycyjnym. Po kilku stworzonych syuacjach na 10 minut straciliśmy nieco kontrole nad meczem i zaczeliśmy popełniać proste błędy ale przeciwniki nie zdołał tego wykorzystać. Następnie zdobywamy bramkę dającą prowadzenie, gdzie po rzucie rożnym Dawid Józefiak pakuje piłkę do bramki przeciwnika.

Do przerwy wynik nienuległ zmianie.

Druga połowa to nadal dobra gra naszego ZESPOŁU i dostosowanie działań w kreowaniu sytuacji podbramkowych do gry przeciwnika.

Dokładamy w drugiej połowie 4 bardzo ładne bramki i zasłużenie wygrywamy mecz.

"Cieszę się, że pomimo róznych chorób, które nas spotkały byliśmy w stanie rozgerać to spotkanie na wysokim poziomie. W mojej ocenie było to nasze najlepsze spotkanie w tej rundzie, gdzie było widać 100% zangażowanie każdego zawodnika. Przede wszystkim cieszy konsekwentna próba gry w piłkę angażująca do tego całą DRUŻYNE oraz coraz więcej dobrych decyzji w różnych fragmentach gry. Oczywiście nie byo tak, że nie popełnilismy błedów. One były, są i będą się zdarzać - dziś przeciwnik ich nie wykrozysta ale i tak uważam, że spotkanie było pod naszą kontrolą"

Dziękuję Panowie za mecz! Kosztował wiele sił i zdrowia. Rogalik, Gaweł, Szaman, Mosiu, Lombi - wracajcie do pełni sił!

Brawo DRUŻYNA!

KP Calisia 14 Kalisz - Olimpia Koło 5:0 (1:0)

Józefiak

Rogala

Chwiłkowski

Doliński, Gawłowski, Borowski, Bielak, Tadeuszak, Juszczak, Szulc, Filipiak, Włodarczyk, Mocny, Chwiłkowski, Rogala, Józefiak, Grzelakowski, Lesień

Galeria

Liczba odwiedzin strony: 3519188

Wspierają nas