sobota, 5 czerwca 2021

Rywalem Naszej drużyny w dzisiejszym spotkaniu był zespół Szczyt Szczytniki.

Przede wszystkim dziękuje wszystkim obecnym dzisiaj za przybycie,ubolewam nad faktem, że kolejny raz gramy w okrojonym składzie.

Zaczynając od pozytywów próbowaliśmy w wielu fragmentach grać w sposób, jakiego uczymy się podczas jednostek treningowych.Wymagam jednak zdecydowanie więcej ruchu i wsparcia,a także odpowiedzialności za siebie nawzajem-żeby Nasza wspólna droga miała jakikolwiek sens musimy iść przez Nią razem.

Od początku spotkania widać było brak aktywności w Naszych szeregach i grę na alibi,zwyczajnie wyszliśmy na ten mecz zbyt mało skoncentrowani,co w konsekwencji spowodowało,że do szatni w przerwie meczu kolejny już raz udawaliśmy się z negatywnym wynikiem 1-2.

Po przerwie Nasza gra zaczynała fragmentami przypominać to,czego się uczymy,było płynniej,było szybciej,ciężko jednak było postawić kropkę nad i(zdecydowanie mamy problem ze skutecznością).

W końcówce wrzuciliśmy jednak piąty bieg i zdobyliśmy 3 bramki,dzięki czemu końcowy rezultat okazał się pozytywny.

Uczciwie jednak trzeba przyznać, że wynik był dziś lepszy niż gra.

Chcialbym bardzo wyróżnić debiutującego dzisiaj w nietypowej roli Wiktora,bramkarz spisał się bardzo solidnie,ogromne brawa!

Strzelcowi czterech bramek również gratuluje,świetny mecz Kuba!

Wymagam od CAŁEJ drużyny zdecydowanie więcej i apeluje,aby przenigdy nie lekceważyć żadnego rywala.Robimy swoje i pracujemy z pełna determinacja,Nasza praca zaprocentuje i jestem o tym przekonany!