Calisia 14

KP Calisia 14 Kalisz - Tur Turek

sobota, 27 lutego 2021

Dzisiaj gościlismy zespół Trampkarza Starszego Tura Turek. Zapowiadało się ciekawe spotkanie, ponieważ goście na codzień występują w Lidze Wojewódzkiej dlatego nasz zespół aby móc mysleć o rywalizacji jak równy z równym musiał od samego początku być w 100% skoncentrowany na grze, co we wcześniejszych spotkaniach nie zawsze wychodziło.

Początek spotkania to próby przeciwnika grania prostrzym sposobem i atakowanie naszego zespołu blisko naszej bramki, jednak nasz ZESPÓŁ radził sobie z wyższym podejściem starszych kolegów z Turku. Nasza DRUŻYNA od samego początku starała się kontrolować grę ograniczając przeciwnika do przemieszczania się bez piłki . Obydwie drużyny stwarzały sytacuje podbramkowe ostatecznie zdobywajać po bramce w dzisiejszym meczu

Dzisiaj zakończyło się wynikiem remisowym 1;1 jednak pragnę jeszcze raz podkreślić, że dzisiejszy mecz pokazał jak możecie grać, z was  każdy z was indywidualnie oraz jako ZESPÓŁ. Jeśli zaczniemy do każdego meczu podchodzić maksymalnie skoncetrowani, zaangażowani i wasza motywacja wewnętrzna będzie na maksymalnym poziomie to WSPÓLNIE jesteśmy w stanie małymi kroczkami rozwijać siebie jak i naszą grę.  Wierze w was! Dziękuje za dziś Chłopaki - kawał dobrej roboty!

P.S Boro do spania ! ??????‍♂️

 

Lesień

Doliński, Gawłowski - Bielak,Włodarczyk, Zientek, Juszczak, Filipiak, Moś,Szulc, Szóstak, Lesień, Świerk Grzelakowski, Borowski, Chwiłkowski, Owsiany ( debiut 2008!)

 

 

Galeria

Liczba odwiedzin strony: 3331325

Wspierają nas