Calisia 14

Mecz niewykorzystanych sytuacji

niedziela, 4 października 2020

W lidze trampkarza  Calisia 14 Kalisz podejmowała w meczu derbowym KKS Kalisz i pomimo dobrej gry Calisi gdzie była drużyną lepszą na boisku zabrakło dzis zdecydowanie szczęścia i skuteczności dzięki czemu ze zwycięstwa cieszyli się goście. W pierwszej połowie zawodnicy Calisi mieli kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola, przy jednej KKSu ale brakowało skuteczności i do przerwy był wynik 0-0. Po przerwie obraz gry się nie zmieniał Calisia stwarzała sobie okazje ale sprawdziło się powiedzenie że niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak właśnie było w tym spotkaniu, jako pierwsi po stałym fragmencie gry wyszli na prowadzenie zawodnicy KKSu i mecz sie wyrównał. Gospodarze dalej groźnie atakowali stwarzając sobie okazje bramkowe, jednak brakowało szczęścia pod bramką przeciwnika. W końcu Calisia doprowadziła do remisu ale ostateczne słowo należało do gości którzy po błędzie zawodnika Calisi wyszli na prowadzenie i wynik już nie uległ zmianie po ciekawym spotkaniu KKS wygrywa 2-1.

Calisia 14 Kalisz - KKS Kalisz 1-2

bramka: Zientek

Liczba odwiedzin strony: 3288377