Calisia 14
t*/?>

Trampkarz C1 KP Calisia 14 Kalisz - SKP Słupca

sobota, 6 November 2021

Pożegnalny mecz na naturalnej nawierzchni rozegraliśmy minioną sobotę.Do Kalisza zawitał zespół SKP SŁUPCA

Od początku zarysowała się przewaga naszej drużyny. Mimo tego że standardowo musi upłynąć kilka minut zanim nasza DRUŻYNA wejdzie odpowiednio w mecz.

Pojedynek bez większej historii, przyjezdni w zasadzie w żadnym stopniu nie zagrażali naszej bramce owszem mieli kilka "zrywów" , ale działo się bardziej z tego powodu kiedy my podjęliśmy błędna decyzje niż sam sobie coś wykreował.

My natomiast obejmujemy prowadzenie..przypadkiem - bo bramkę samobójczą w sytuacji takiej jak udało nam się prowadzenie odbjąc nazywać trzeba przypadkową. Kolejne Bramki dorzuca Paweł Mocny ( brawo za akcję) Ariel Lesień, który zamknął akcję na długim słupku oraz Bartek Moś po zamieszaniu w polu karnym. Wynik ustawiony jeszcze w pierwszej połowie.

Druga połowa to kontrola wydarzeń na boisku, Kilka niewykorzystanych sytuacji z naszej strony i kilka prób uderzeń z dystansu. Bramki nie udało się dołożyć i wynik, który był do przerwy pozostał wynikiem końcowym.

Dziękuję za pracę i zaangażowanie. W takich meczach jak ten tym bardziej kiedy presja wyniku jest już mniejsza musimy dążyć do perfekcji jeśli chodzi o naszą grę. Przed nami ostatni pojedynek - i jeśli zacznie się dla nas od 1 a nie od 20 minuty, to wierzę ze postaramy się zagrać futbol na jaki nas stać ;)

KP Calisia 14 Kalisz - SKP Słupca 4:0 (4:0)

Mocny⚽

Lesień ⚽

Moś⚽

samobójcza ⚽

KP Calisia 14 Kalisz: Gawłowski, Doliński, Bielak, Tadeuszak, Włodarczyk, Borowski, Moś, Filipiak, Szulc, Juszczak, Józefiak, Rogala, Świerk, Lesień, Ulichnowski, Chwiłkowski, Mocny

 

Liczba odwiedzin strony: 3707737

Wspierają nas