Calisia 14
t*/?>

KP Calisia 14 Kalisz - Astra Krotoszyn

niedziela, 17 października 2021

Przeciwnikiem Naszego zespołu była drużyna Astry Krotoszyn, tym razem byliśmy gospodarzem spotkania.

Mecz rozpoczął się od śmiałych ataków drużyny przeciwnej.Po kilku minutach intensywnego pressingu ze strony gości doszliśmy do głosu i stworzyliśmy kilka niebezpiecznych sytuacji.Cieszy próba budowania akcji od bramki, brak chaosu i "granie w piłkę" na własnych warunkach.

Po upływie 20min drużyna poczuła się dużo pewniej na placu, wynikiem czego było zdobycie trzech bramek w przeciągu kilku minut.Gra była płynna i zdecydowanie kontrolowana przez Nasz zespół, jednak indywidualny błąd w ostatniej akcji pierwszej połowy pozwolił gościom na zdobycie bramki "do szatni".

Po przerwie zaczęliśmy grać dosyć nerwowo i znów po indywidualnym błędzie straciliśmy drugą bramkę w tym spotkaniu.Drużyna jednak odpowiedziała w sposób jaki od siebie oczekujemy i znów zaczęła panować nad przebiegiem spotkania.W efekcie byliśmy świadkami ofensywnego spotkania i wielu prób zdobycia bramki.

Zdecydowanie widać postęp w grze CAŁEJ drużyny i pracę jaką każdy z zawodników wkłada, aby lepiej rozumieć i egzekwować to czego uczy się na każdej jednostce treningowej.

Gratulacje za reakcję i wiele przemyślanych zagrań, które były efektem pracy całego teamu,oby tak dalej!

Pracujemy dalej!

KP Calisia 14 Kalisz - Astra Krotoszyn 5-3

Bronszewski ⚽⚽

Owsiany ⚽⚽

Zawadzki ⚽

KP Calisia 14 Kalisz: Guziewicz,Słomiński,Błaszczyk,Cichorek,Cichorek,Zawadzki,Ostrowski,Matysiak,Martyna,Owsiany,Wawrzyniak,Bronszewski,Kałużny,Matuszczak.

Liczba odwiedzin strony: 3738339

Wspierają nas