Calisia 14
t*/?>

KP Calisia 14 Kalisz - AP Reiss Jarocin

poniedziałek, 25 października 2021

Nie udało się zrewanżować naszemu ZESPOŁOWI za porażkę z pierwszego meczu.

Mecz od samego początku ułożył się bardzo dobrze dla przyjezdnych. Nie wymuszona strata piłki poprzez niedokładne podanie, które przejął przeciwnik i strzałem w okienko goście wychodzą na prowadzenie.

Nasza DRUŻYNA dążąc do zdobyczy bramkowej stwarza sobie sytuacje ale skuteczność tego dnia pozostawiała wiele do życzenia.

Przeciwnik w drugiej połowie po raz kolejny wychodzi z kontratakiem i w sytuacji sam na sam podwyższa prowadzenie w końcówce meczu.

Dążąc do aktywnej gry w piłkę musimy wystrzegać się prostych nie wymuszonych błędów. Nie uważam, że przeciwnik był od nas lepszy - był na pewno konkretniejszy w swoich działaniach a na pewno skuteczniejszy o dwie bramki. Nie będziemy się cofać, czekać na błąd bo my udowadniamy sobie z każdym meczem, że chcemy rozgrywać swoje spotkania w oparciu o kontrole piłki ( wy już sami siebie korygujecie na boisku żeby nie tracić niepotrzebnie piłki dalszym zagraniem i to cieszy, że są zawodnicy, którzy rozumieją że skoro mam piłkę pod nogą to mam ją w posiadaniu a kiedy gram na oślep to muszę o nią walczyć) - Niestety dopóki nie weźmiemy odpowiedzialności za każde działanie, za każdy szczegół podczas gry, będziemy fajnie w piłkę grali ale mało wygrywali.

Dziękuję za trud włożony w to spotkanie, Gramy dalej, żeby w środę 3 pkty zostały w Kaliszu.

KP Calisia 14 Kalisz - APR Jarocin 0:2 (0:1)

Gawłowski, Doliński, Bielak, Borowski, Tadeuszak, Włodarczyk, Moś, Filipiak, Szulc, Mocny, Chwiłkowski, Rogala, Lesień, Józefiak, Szóstak, Świerk.

Liczba odwiedzin strony: 3738350

Wspierają nas