Calisia 14
t*/?>

Trampkarz C1 Olimpia Koło - KP Calisia 14 Kalisz

sobota, 30 października 2021

Ostatni mecz wyjazdowy w tym sezonie rozgrywamy w Kole z miejscowa Olimpią.

Od samego początku staramy sie narzucić swoją grę przeciwnikowi, który jeśli już znajduje się pod naszą bramką to robi to po kontratakach a zagrożenie próbuje stwarzać po stałych fragmentach gry.

Niezła gra naszego ZESPOŁU i zdecydowanie w polu karnym rywali powoduje że w krótkim odstępie czasu Na listę strzelców wpisuje się Marcel Rogala oraz Dawid Jozefiak. Po bramce wdarło się małe rozprężenie które wykorzystał przeciwnik i po rzucie różnych tracimy bramkę do szatni.

Druga połowa to od samego początku próba podwyższenia prowadzenia. Nasza DRUŻYNA sprawiała wrażenie jakby mecz miała pod kontrolą i na pewno była stroną dominującą w tym spotkaniu. Na 3:1 trafia Dawid Jozefiak i znowu wkrada się moment rozliznienia, gdzie przeciwnik wychodzi z akcją a za zagranie piłki ręką sędzia dyktuje rzut karny dla gospodarzy - zakończony bramka dla Olimpii.

Pomimo jednej bramki przewagi nasza DRUŻYNA cierpliwie dążyła do podwyższenia rezultatu i to do czego dążyliśmy stało się faktem, gdy na krótkim słupku akcje zamknął Wiktor Szóstak. W ostatnie akcji meczu po indywidualnym rajdzie bramkę zdobył Paweł Mocny

Kawałek niezłej piłki pokazaliśmy dzisaj i choć bezbłędnie nie bylo to nadzwyczaj dobrze dzisaj funkcjonowała u nas przede wszystkim reakcja po stracie piłki. Jest to trudny nawyk do opanowania bo kosztuje dużo pracy na jak najwyższej intensywności, ale dzięki temu jesteśmy w posiadaniu piłki co pomaga nam kontrolować grę. Nie pozwoliliśmy na wiele dzisaj przeciwnikowi i zasłużenie sięgnęliśmy po 3 punkty.

Brawo chłopaki, gratuluję i dziękuję za pracę

Olimpia Koło - KP Calisia 14 Kalisz 2:5(1:2)

Józefiak ⚽⚽

Rogala ⚽

Szóstak⚽

Mocny⚽

Doliński, Gawłowski, Włodarczyk,Bielak,Borowski,Tadeuszak,Moś,Filipiak,Szulc,Juszczak,Mocny, Chwiłkowski,Józefiak,Rogala,Szóstak,Lesień, Świerk, Ulichnowski

Liczba odwiedzin strony: 3707745

Wspierają nas