Calisia 14
t*/?>

Liga wojewódzka : KKS Kalisz - KP Calisia 14 Kalisz

niedziela, 14 November 2021

Ostatnia kolejka i derbowy pojedynek z drużyną Kaliskiego Klubu Sportowego.

W pierwszej połowie gra toczy się głównie w środkowej strefie. Kilka zrywów i chaotycznych akcji z jednej jak i drugiej strony nie przyniosło korzyści bramkowej dla żadnej z drużyn. Druga połowa to bardzo podobne widowisko jak w pierwej części spotkania. Gospodarze urywają się prawym skrzydłem, gdzie zawodnik KKS-u wykłada piłkę napastnikowi a ten z najbliższej odległości daje prowadzenie Gospodarzom.

Do końca meczu wynik nie ulega zmianie. Przegrywamy w ostatnim meczu Ligi.

"Dziękuję chłopaki za waszą pracę podczas tego spotkania. Tego dnia zabrakło argumentów zarówno piłkarskich jak i wolicjonalnych. Nasza gra była wolna, przewidywalna oraz niedokładna - na dodatek przeciwnik przy każdej piłce niczyjej szybko gromadził się wokół piłki, gdzie nas niestety tam nie było.

Zachęcam do wrócenia do "materiałów" do początków i sprawdzenia czy Utrzymanie piłki jest celem nr 1. w działaniach ofensywnych. Bo nie raz mam wrażenie, że zapominamy o podstawach."

KKS Kalisz - KP Calisia 14 Kalisz 1:0 (0:0)

Gawłowski, Doliński, Bielak, Borowski, Tadeuszak, Włodarczyk, Mocny, Chwiłkowski, Lesień Rogala Moś, Świerk, Juszczak, Szulc, Ulichnowski, Filipiak, Józefiak

Liczba odwiedzin strony: 3738366

Wspierają nas