Calisia 14

Polonia Środa Wlkp. - KP Calisia 14 Kalisz

niedziela, 29 sierpnia 2021

Dziś zagralismy mecz z zeszłorocznym zwyciezcą naszej grupy w lidze Wojewódzkiej.

Od samego początku próbowaliśmy szanować piłkę utrzymując się przy niej, ale niewiele z tego wynikało. Pierwsze minuty to kilka prób zaskoczenia rywala z naszej strony, niestety bez większego skutku. Dalsza część pierwszej połowy toczyła się głównie w środku pola, sytuacji bramkowych było mało.

Druga połowa to rollercoster - pomimo dobrego początku i zmiany stylu atakowania prowokujemy karnego i to gospodarze wychodzą na prowadznie.

Nasz ZESPÓŁ nie poddał się jednak i mimo sytuacji z jednej jak i z drugiej strony na kilka minut przed końcem meczu doprowadzamy do wyrównania. Do końca meczu wynik nie ulega zmianie mimo dwóch kontrowersyjnych decyzji prowadzącego zawody w samej końcówce.

W każdym meczu chcemy grać o trzy punkty. Biorąc pod uwagę okoliczności, trudny teren oraz przeciwnika z jakim przyszło dzisiaj nam się zmierzyć szanujemy ten punkt.

W pierwszej połowie mało efektu dawał nasz sposób prowadzenia gry. Przeciwnik uciekał do prostych rozwiązań i " nie kalkulował" tylko posyłał piłkę za plecy naszych obrońców. Na druga połowę wyszliśmy z innym pomysłem i cieszę się, że chłopaki szybko dostosowali się do okoliczności jakie tutaj napotkaliśmy.

Dziękuję Chłopaki za ogrom pracy, wysiłku i zaangażowania w dzisiejszy pojedynek!

Próbujemy dalej!

Polonia Środa Wlkp. - KP Calisia 14 Kalisz 1:1 (0:0)

Rogala

KP Calisia 14 Kalisz:

Doliński, Tadeuszak, Bielak, Borowski, Moś, Filipiak, Juszczak, Szulc, Świerk, Włodarczyk, Chwiłkowski, Mocny, Rogala, Lesień, Józefiak, Grzelakowski, Szóstak

 

Liczba odwiedzin strony: 3519216

Wspierają nas