Calisia 14

Stal Pleszew - Calisia 14 Kalisz 3:2

niedziela, 31 stycznia 2021

Kolejny mecz kontrolny z Pleszewską Stalą okazał się dobrym przetarciem przed nadchodzącym sezonem, rywale występujący w rozgrywkach Tramkarza Starszego okazali się przeciwnikiem bardziej wymagającym, niż dotychczasowi sparingpartnerzy. Pierwsze 30 minut to "kwarta" zdecydowanie przespana przez nasz zespół i mimo, że schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem to nie weszliśmy dobrze w mecz przez co nie do końca realizowaliśmy nasze założenia. Drugie 30 minut było w moim odczuciu najlepszym czasem w tym meczu mimo straty dwóch bramek, jako drużyna zagraliśmy w sposób jaki sobie zakładamy po takiej grze udaje nam się doprowadzić do remisu. Ostatnie 30 minut to ciągła dominacja przeciwnika jesli chodzi o rozgrywanie piłki. Przeciwnicy starali się przeprowadzać szybkie kontrataki grając często dłuższym podaniem za plecy naszej obrony. W końcówce meczu po jednym z takich podań zawodnik Stali znalazł się sam na sam z naszym bramkarzem i dał prowadzenie gospodarzom. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie. Gratulacje dla zespołu przeciwnika za zwycieśtwo, bo jakby nie patrzeć w sytuacjach podbramkowych okazali się od nas po prostu bardziej konkretni.

My natomiast, nie spuszczamy głów tylko pracujemy dalej RAZEM !

"Ja nie przegrywam .Ja albo wygrywam, albo się uczę"

Józefiak

Mocny

Doliński, Gawłowski - Bielak, Włodarczyk, Borowski, Chwiłkowski, Zientek, Juszczak, Moś, Filipiak, Szulc, Fogt, Świerk, Grzelakowski, Józefiak, Lesień, Mocny, Szóstak

 

Info dla rodziców:

Drodzy Rodzice, kilka prostych tematów - które nasunęły się po dzisiejszym meczu.

1. Godzina zbiórki - Staram się wrzucać informację na stronę najszybciej jak się da. Godzina oraz miejsce zbiórki jak i rozgrywania spotkania wrzucone zostały na stronę 11.01.2021. Proszę mnie źle nie zrozumieć, ale wrzucam to dla PAŃSTWA w celu szybkiej komunikacji i organizacji również państwa czasu. Niestety nie trafiają do mnie argumenty, że ktoś pojechał albo w inne miejsce zbiórki albo nie wiedział, że na mecz jedziemy autokarem. Dziś uznaję to za "wypadek przy pracy" i liczę, że więcej razy nie będziemy zawiedzeni swoim podejściem.

Oczywiście zawodników, którzy bezpośrednio udali się do Pleszewa z racji odległości od swojego miejsca zamieszkania ( Powiat Ostrowski - Ostrów) to nie dotyczy. Jest to w pełni zrozumiałe.

2. Autokar - Zależy mi mocno, żeby zawodnicy rozwijali się nie tylko jako sportowcy ale przede wszystkim jako Ludzie. Współpraca, działanie w grupie, wzajemne wspieranie się czy najprościej pisząc spędzanie ze sobą więcej czasu niż tylko 90 minut treningu czy meczu.Wspólna podróż ma nam w tym pomóc. Dlatego proszę aby transport na mecz i transport po meczu odbywał się Autokarem. Rozumieim absolutnie, sytuacje wyjątkowe, że ktoś musi wrócić innym środkiem transportu, ale jeśli ma to wyglądać tak jak powrót z meczu dzisiejszego -> odpuścmy wyjazdy autokarem, szkoda starań Prezesa, Sponsora. Jeśli wolicie państwo prywatny sposób transportu, proszę dać znać. Tylko nie oczekujmy zmian w funkcjonowaniu drużyny.

Pragnę zostawić po sobie lepszych Ludzi, Zespół, Sportowców niż zastałem - bez waszego zaangażowania będzie to utrudnione.

Trener.

Galeria

Liczba odwiedzin strony: 3331319

Wspierają nas