Calisia 14

Antonio Jarocin - KP Calisia 14 kalisz

czwartek, 7 października 2021

Antonio Jarocin - KP Calisia 14 Kalisz

W piękne sobotnie dopołudnie rozpoczęliśmy mecz w Jarocinie z z miejscowym Antonio. Choć mimo pięknej pogody dało się odczuć już jesienną temperaturę, to na boisku zawodnicy na pewno nie dali tego odczuć.

Początek meczu, lekko niemrawy w naszym wykonaniu. Mimo prób wyprowadzenia piłki, przeciwnik kilka razy wykorzystuje nasze zbyt długie podejmowanie decyzji i stwarza sobie po naszych błędach - na szczęście bez konsekwencji. Z każdą kolejna minutą pokazujemy że przyjechaliśmy tu po zwycięstwo, ale przede wszystkim  chcemy do osiągnąć grając dobrą piłkę.
Kilka sytuacji stworzonych, kilka podniesionych spalonych nie zniechęca naszego ZESPOŁU do dalszych ataków. Przeciwnicy stwarzają najwięcej zagrożenia po grze z kontrataku. Bramkę nasz zespół zdobywa po rzucie rożnym, następnie dokładamy kolejne dwie bramki gdzie dwa razy kapitalnie wykładamy piłkę i praktycznie do pustej bramki kierujemy piłkę. Kiedy mecz mamy pod kontrolą i wydaje się, że zejdziemy do szatni z przewaga 3 bramek przeciwnik po rzucie rożnym wykorzystuje nasze błędy i zdobywa bramkę.

Druga połowa zaczyna się od...strzelonej bramki dla gospodarzy, którzy łapią kontakt na boisku atmosfera robi się bardzo gorąca. Z jednej strony przeciwnik próbujący bezpośrednio zaatakować naszą bramkę dłuższymi podaniami w pole karne a z drugiej strony nasza DRUZYNA próbująca przeciwstawić się grze szukając wolnej przestrzeni za linią obrony zawodników Antonio.
Mecz wraca w pełni pod naszą kontrolę w momencie zdobycia bramki na 4:2 a zaraz po niej podwyższamy prowadzenie strzelając bramkę nr.5

" Dziękuję chłopaki za wysiłek włożony w to spotkanie. Za pracę oraz jakość, którą dzisiaj było widać zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Oczywiście mieliśmy słabsze momenty w tym meczu, ale dzisiaj widzieliśmy próby gry kombinacyjnej, widzieliśmy pracę, zaangażowanie CAŁEGO ZESPOŁU, wzajemną asekurację w defensywie czy wzajemne wsparcie w ofensywie oraz co cieszy mnie najbardziej dużo dobrych ( odpowiednich) decyzji w określonych fazach gry, strefach czy sektorach. - Cieszymy się, lecz nie osiadamy na laurach - uczymy się dalej"

No i dla rodziców - wiernych kibiców za wzorowe wsparcie :)

Antonio Jarocin - KP Calisia 14 Kalisz 2:5 (1:3)