Calisia 14

Victoria Września - Calisia 14 Kalisz 3-6

sobota, 26 września 2020

W lidze wojewódzkiej drużyna trampkarza młodszego podejmowała na wyjeżdzie Victorie Września. Mecz dobrze się zaczął dla kaliszan, którzy szybko objęli dwubramkowe prowadzenie na początku spotkania co pozwoliło przejąć kontrolę na boisku. Gospodarze próbowali odrobić straty ale goście na niewiele im pozwalali w tym spotkaniu i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4-1 dla Calisii. Druga połowa już nie obfitowała w dużą ilość strzelonych bramek choć okazji nie brakowało z obu stron. Goście  wygrali drugą połowe 2-1 i ostatecznie mecz się zakończył zasłużonym zwycięstwem dla Calisi 14 Kalisz. 6-3. Brawo za walkę, zaangażowanie dla całej drużyny. Grtulacje

bramki: Mocny x5, Szóstak

skład: DOLIŃSKI FOGT BOROWSKI CHWIŁKOWSKI MOŚ FILIPIAK ŚWIERK SZÓSTAK SZULC WŁODARCZYK LESIEŃ MOCNY ZIENTEK

Liczba odwiedzin strony: 3288414