Calisia 14

Wygrana z KKS-em na zakończenie sezonu

środa, 1 lipca 2020

Na zakończenie sezonu drużyna Calisii 14 Kalisz rocznik 2007 zagrała mecz kontrolny z drużyna KKS Kalisz . Calisia szybko objęła prowadzenie w spotkaniu nie dając większych szans przeciwnikowi do końca kontrolujac wydarzenia na boisku wygrywając zasłużenie 7-2, kończąc sezon zwycięstwem. Po spotkaniu odbył sie grill podsumowujący sezon, gdzie były wzajemne podziękowania dla zawodników, trenera i rodziców, a teraz zasłużona przerwa wakacyjna dla wszystkich po której zawodnicy wrócą do treningów pod koniec lipca. Gratulacje dla drużyny która po przerwaniu i odwołaniu rozgrywek przez pandemie nadal pozostaje mistrzem Wielkopolski w swoim roczniku.

Calisia 14 Kalisz - KKS Kalisz 7-2

skład: DOLIŃSKI, MOŚ, FOGT, CHWIŁKOWSKI, JUSZCZAK, BOROWSKI, SZULC, BIELAK, FILIPIAK, MOCNY, JÓZEFIAK, GRZELAKOWSKI, GRZEGORSKI, ŚWIERK

Liczba odwiedzin strony: 3107024