Calisia 14

Wynik lepszy niż gra...

niedziela, 25 kwietnia 2021

W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej naszym rywalem była drużyna ŁKS Gołuchów.

Pierwsza połowa to totalne rozluźnienie Naszej drużyny i nastawienie na "spacerek" co jest przede wszystkim porażką trenera.

Poczatek spotkania i cała "połówka" to brak zaangażowania,niedokładność i brak gry w sposób jakiego od Siebie wymagamy.
Spora nerwowość i brak precyzji przełożył się na indywidualne błędy,które doprowadziły m.in do rzutu karnego.Na przerwę zawodnicy schodzili z minimalnym prowadzeniem 3-2.

Druga odsłona spotkania to odmieniona gra Naszej ekipy.Widać było sportowà złość i chęć udowodnienia,że wykonywana praca nie idzie na marne.Bardzo chciałbym docenić postawę chłopaków i zaangażowanie,a nie grę "na alibi".Każda kolejna udana akcja napędzała chłopców,wynikiem czego było zakończenie drugiej połowy 5-0.Ostatecznie wygrywamy spotkanie 8-2.

Zdecydowanie uważam,że stać Nas na WIELE więcej i oczekuje od każdego z osobna zdecydowanie więcej zaangażowania i wyjścia już z szatni z odpowiednim nastawieniem,pamietajmy ze mentalność i komunikacja to fundamenty,bez których żaden team nie będzie drużyną,a wyłącznie zbiorem indywidualności.

Masa pracy przed Nami,także wyciągamy wnioski i PRACUJEMY DALEJ!

Calisia 14 Kalisz - ŁKS Gołuchów 8:2(3:2)