Calisia 14

Zacięte Derby w lidze juniorów młodszych

sobota, 19 września 2020

Dzisiejsze spotkanie derbowe w lidze juniorów młodszych pomiędzy Calisia 14 a KKS 1925 dostarczyło wiele emocji. Mecz był bardzo zacięty, nikt nie odstawiał nogi a sędziowie mieli mnóstwo pracy.

Mecz lepiej rozpoczęła Calisia która po dwóch stałych fragmentach zdobyła dwie bramki. Kilkanaście minut później po jednym z kontrataków KKS wywalczył rzut karny którego zamienił na gola. W pierwszej połowie więcej bramek nie padło i na przerwę Calisia  schodziła z jednobramkowym prowadzeniem.

  Drugą połowę lepiej rozpoczęli piłkarze KKS,  którzy już na początku doprowadzili do remisu. Calisia szybko odpowiedziała i ponownie wyszła na prowadzenie.  Końcówka spotkania należała do piłkarzy KKS którzy najpierw doprowadzili do wyrównania a kilka minut później strzelili zwycięską bramkę, wykorzystując drugi w tym meczu rzut karny.

Ostatecznie Calisia 14 przegrała derbowe spotkanie z KKS  4:3

 Gole dla naszej drużyny zdobywali: Michał Zdunek, Janek Knapik i Kacper Sztukowski 

 Zagraliśmy dobre spotkanie, wielka szkoda, że kończymy bez punktów.  Dziękuję wszystkim  moim zawodnikom, którzy włożyli w ten mecz mnóstwo sił i wykonali ogromną pracę. Żałuję,  że nie mogłem skorzystać dzisiaj z wielu kontuzjowanych zawodników,  niestety kontuzje nas nie omijają. Jestem przekonany, że rewanż będzie równie emocjonujący, powiedział trener Piotr Durkiewicz.  

Liczba odwiedzin strony: 3288392

Wspierają nas

Partner technologiczny

IQHOUSE Dariusz Pietrala